Šarlenės regėjimai

Šarlenės regėjimas Nr. 369 - (Išpildytas regėjimas Nr. 293) - Benjaminas Netanyahu sugrįžta į pareigas

2022 m. lapkričio 2 d., trečiadienis

 

Regėjimas Nr. 293 - išpildytas. Benjaminas Netanyahu sugrįžo į savo pareigas.

 


ŠARLENĖS REGĖJIMAS NR. 293 – PREMJERAS NETANYAHU SUGRĮŠ, KAIP IR TRUMPAS

 

2021 m. birželio 7 d., pirmadienio vakaras

 

Mieli skaitytojai,

 

Buvau pakankamai sunerimusi dėl dalykų, kurie vyksta Izraelyje, ypač dėl naujos vyriausybės suformavimo. Tiesą sakant labiau nei sunerimusi – šiek tiek įsitempusi ir sumišusi, nes aš mačiau tik premjerą Benjaminą Netanyahu pareigose, kai daugelis biblinių pranašysčių įvyks Izraelyje. Jis yra dalis “Šimtmečio sandorio”, jis yra ten, kai atsiranda 3-ioji šventykla ir kai iškyla antikristas ir pastato save šventykloje. Jis taip pat yra, kai Izraelis suvokia apgaulę. Dėl Šimtmečio sandoro žiūrėkite ankstesnius regėjimus: 89176. Dėl 3-ios šventyklos pastatymo: 11 (kur Netanyahu paspaudžia ranką “tam vyrui” kitaip dar vadinamam paslapties vyrui) ir 230-ame regėjime jis suvokia apgaulę, kai antikristas 3-iojoje šventykoje pasiskelbia “Kas prilygsta man?”. Ir 39-ame regėjime mačiau premjerą Netanyahu sėdintį už savo stalo, rankomis susiėmusį už galvos ir sakantį: “Mes buvome apgauti!”

 

Regėjime Nr. 107, aš mačiau statomą 3-iąją šventyklą ir daugiau veikėjų, įsitraukusių į sandorį dėl 3-sios šventyklos statymo, įskaitant Trumpą, popiežių, Obamą ir šėtoną jo piktuoju pavidalu, kurį reprezentuoja antikristas. Šiame regėjime nemačiau Netanyahu, bet buvau jį mačiusi regėjime Nr. 11.

 

Todėl šį rytą, aš nunešiau savo liūdesį, abejones ir sumišimą Jėzui savo [dangaus] sodo laiku ir aš Jo paklausiau: Kas vyksta? Kas vyksta su premjeru Netanyahu? Tu žinai viską, ką esi man parodęs. Ir Jėzus atsakė: “Pažvelk!”

 

Ir aš pažvelgiau ir išvydau premjerą Netanyahu sėdintį su žemyn nuleista galva, jis atrodė labai nusiminęs ir labai liūdnas. Matau Jėzų stovintį šalia jo ir kiek palinkusį virš jo ir Jis pasiūlė savo ranką nusiminusiam Netanyahu. Tuomet mano vaizdas pasikeičia ir aš matau Netanyahu einantį ir spaudžiantį rankas daugeliui politikų ar vyriausybės žmonių. Tuomet mano vaizdas vėl pasikeičia ir aš matau žmones minioje, kurie laiko iškėlę užrašus, kuriuose parašyta “Bibi” ir jie taip pat skandavo “Bibi”. [Benjaminas Netanyahu sutrumpintai yra pramintas Bibi].

 

Tuomet Jėzus pasakė: “Jis sugrįš. Būk rami. Tikėk ir neabejok.”

 

Po viso to aš labai gerai išsiverkiau. Ir aš nusišypsojau. Dievas yra geras. Ačiū Jam!

 

Prašau melskitės už Benjaminą Netanyahu!

 

-----Regėjimo pabaiga-----

 

Taip pat, instagrame, nuoroda žemiau, aš girdėjau žmones šaukiant: "Bibi, Bibi", kai Netanyahu kreipėsi į juos. Man tai priminė, ką aš buvau mačiusi regėjime Nr. 293

 

https://www.instagram.com/p/Ckay1WCIIdi/?utm_source=ig_embed&ig_rid=9905d5e0-6322-4058-8303-2ef8ca214486

 

 

------------

 

2022 m. lapkričio 2 d.

 

Mieli skaitytojai,

 

Nors Netanyahu laimėjo rinkimus, aš suprantu, kad jam vis dar reikės suformuoti koalicinę vyriausybę. Jeruzalės laikraštis "The Jerusalem Post" pareiškė, kad jis galėtų jungtis su RZP - Religine Zionistų Partija, kad suformuotų 65-ių vietų vyriausybę. Tai gali užtrukti.

https://www.jpost.com/israel-elections/article-721326

 

Įdomu tai, kad žiniasklaida, kaip, pavyzdžiui, "The Washington Post" pripažįsta, jog Likud partija laimėjo su "pritrenkiančiu triumfu", bet toliau užžiebė tamsią ir klaidingą šviesą ant Izraelio dešiniųjų: "...kažkada buvęs pakraštyje, agresyviai antidemokratiškas, fundamentiškai rasistinis judėjimas neužilgo valdys iš šalies pačių įtakingiausių galios pozicijų."

 

Pagrindinės žiniasklaidos pasaulis nemėgsta Netanyahu, lygiai taip jie nemėgsta ir Trumpo. Prašau melskitės toliau už Netanyahu jam formuojant koaliciją. Dievas įvykdys visus Savo pažadus!

https://www.washingtonpost.com/world/2022/11/02/israel-election-results-netanyahu-coalition/

 

 

Likud partijos galva Benjaminas Netanyahu kreipiasi į savo rėmėjus Izraelio rinkimų naktį, partijos būstinėje Jeruzalėje, 2022 m. lapkričio 2 d.

https://www.npr.org/2022/11/02/1133516979/israel-election-results-netanyahu

 

 

Benjamino Netanyahu Likud partijos rėmėjai pučia šofarus partijos būstinėje Jeruzalėje po rinkimų rezultatų paskelbimo Izraelyje. (Ronen Zvulun/Reuters)

 

 

Čia Amiro įžvalga apie Izraelio rinkimus ir Netanyahu pergalę.

 

https://thepropheticbride.wordpress.com/2022/11/02/vision-293-fulfilled-benjamin-netanyahu-returns-to-office/