Šarlenės regėjimai

Šarlenės regėjimas Nr. 107 – Statoma Trečioji Šventykla / Antikristas, Popiežius, Obama, Trumpas

2018 m. rugsėjo 28 d.

 

Šis regėjimas prasidėjo kitoje Šventyklos vietoje. Meldžiausi kitoje vietoje su kitais Tikinčiaisiais, kurie taip pat meldžiasi už Izraelį. Aš vilkėjau maldos skraistę [spėju, jog turima omeny tradicinė izraelitiška balta skraistė su mėlynomis juostomis], kaip ir visi kiti. Vieta man yra kiek paslėpta, nes aš galiu matyti tik grindis ir keletą detalių mano dešinėje, pati vieta yra didelė erdvė su aukštomis kolonomis tolumoje dešinėje. Aš dažnai čia būnu, kai meldžiuosi už Izraelį. Čia taip pat yra ta vieta, kurioje mačiau Dievą didžiulio liūto pavidalu. Tai ne Sosto patalpa. Po maldos laiko, nuėjau prie baltojo suolelio kaip kad visada, bet tiksliai nežinau, kaip iki čia atėjau. Aš tiesiog čia atsiradau. Jėzus pasakė, jog šios Jo dienos įsimintinas įvykis buvo matyti kaip persekiojama bažnyčia stovi tvirtai tikėjime nepaisant persekiojimų. (Jis man parodė žmones iš Kinijos ir Viduriniųjų Rytų). Jis pasakė, jog jie yra labai išvargę ir jog mes turime melstis už persekiojamą bažnyčią/Tikinčiuosius Azijoje ir visame pasaulyje.

 

Nuėjau į regėjimų vietą, susitikau keturis šventuosius/tikinčiuosius draugus ir grupę, ir pasisukome į ekraną. Vaizdas atsivėrė ir mačiau Uolos kupolo šventyklą [Dome of the Rock] ant Šventyklos kalno [Temple Mount], Jeruzalėje. Vaizdas pasikeitė ir dabar mačiau statomą baltą statinį. Mačiau didelį kraną dirbantį statybų aikštėje. Pastatas buvo didelis. Paklausiau Jėzaus, ar tai Trečioji Šventykla ir Jis atsakė: “Taip.” Aš paklausiau – kur? - ir Jis atsakė: “Ji statoma Jeruzalėje.” Jis nenurodė konkrečiai kur. Paklausiau – kada? - ir Jis atsakė: “Labai greitai.”

 

Tada mačiau nuotraukas: Trumpo, Popiežiaus ir Obamos ir piktąjį, piktojo pavidalu, nes kol kas aš dar neturiu žinoti jo žmogaus identiteto. Supratau, jog Trumpas bus įtrauktas į Sandorį, kad būtų išpildytos pranašystės. Jis turi troškimą būti tuo žmogumi, kuris sudėlios Sandorį. (Šiuo atveju, asmeninė ir politinė nauda, ir nebūtinai dėl neteisingo nukreipimo). Obama ir popiežius, kuris yra netikras pranašas, jie abu yra po antikristo įtaka. Jėzus pasakė, jog antikristas iškels savo atvaizdą ir paskelbs, jog jis yra Dievas šventykloje, taip atverdamas Izraeliui akis dėl savo apgaulės. (Apie tai skaitykite Apr 13:15 ir 2 Tes 2:4). Visa tai turi įvykti, kad būtų išpildytos pranašystės prieš Jo [Jėzaus] sugrįžimą.

 

https://thepropheticbride.wordpress.com/2018/09/28/vision-107-anti-christ-is-preparing-to-rise/

 

 

***BIBLIJOS PERLAI komentaras***

 

Ištraukos iš Šv. Rašto, paminėtos regėjime:

 

“Jam leista suteikti žvėries atvaizdui dvasią, idant žvėries atvaizdas imtų kalbėti, ir įsakyti, kad visi, kurie atsisakys pagarbinti žvėries atvaizdą, būtų žudomi.” (Apreiškimo 13:15)

 

“Prieštarautojas, kuris iškelia save virš kiekvieno vadinamojo dievo ar šventenybės ir pats sėdasi Dievo šventykloje, dėdamasis Dievu.” (2 Tesalonikiečiams 2:4)