Šarlenės regėjimai

Šarlenės regėjimas Nr. 375 - Dar vienas regėjimas apie vulkano išsiveržimą Kanadoje / Bažnyčia sugrįžk prie savo pirmosios meilės / Dievo namai yra maldos ir šlovinimo namai, o ne turgus

2022 m. gruodžio 5 d., pirmadienio vakaras


Šlovinau ir garbinau Viešpatį Jėzų Jo Sosto patalpoje pagal šias giesmes: "Show Me Your Glory", kurią atlieka Leeland ir Brandon Lake, seną sekmadieninės mokyklos giesmę "I Will Enter His Gates" ir "The Lord is My Shepherd I’ll Walk With Him Always". Perskaičiau 100 psalmę ir 23 psalmę. Pradėjau melstis.

Regėjimas: Atėjus metui skelbti 91-ą psalmę, aš išvydau save, apsirengusią su ginkluote, stovinčią ant didelio riedulio šalia man žinomo upelio, padrąsinančią grupelę karių. Suprantu, kad aš juos raginau nepasiduoti. Buvo tarsi Šventosios Dvasios įkvėpta motyvacinė kalba. Kiti vadovai darė tą patį savo įtakos sferose. Mes užsėdome ant savo žirgų ir kaip grupė karių patraukėme link kalno. Pakeliui pastebėjau, kad mūšis buvo tirštas prieš priešą, o tai sekino užtarėjų jėgas. Mačiau, jog vienas jų sėdėjo šalia didelio akmens, jo koja kraujavo. Jam pagelbėjo kitas karys. Pasiekiau viršūnę, susiradau savo erelį ir išvykau skelbdama psalmę. Atsiradau ant aukštos eglės viršūnės. Kai pažvelgiau žemyn, mačiau, jog jos šaknys buvo šalia akmenuotos vietos prie greitai tekančios upės. Buvau apsupta kalnų ir miško. Staiga medis pradėjo stipriai judėti. Maniau, kad jis išvirs. Pažvelgiau žemyn ir mačiau, jog upė tapo platesnė ir purvina, nes ji buvo pilna nuolaužų ir tekėjo žymiai greičiau. Tuomet pažiūrėjau aukštyn ir šiek tiek kairėje, tolumoje aš galėjau matyti vulkano išsiveržimą.


Prie baltojo suolelio, aš paklausiau apie vulkaną. Išgirdau Jėzų sakant: "Jis greitai išsiverš, dukra." Supratau, jog tai vulkanas, kuris išsiverš Britų Kolumbijos / Albertos provincijose Kanadoje. Esu turėjusi ankstesnių regėjimų apie tai. Jėzus tęsė sakydamas: "Žmonės tiki melu, jog tai klimato kaita. Ir tas melas yra dalis priešo plano. AŠ drebinu pasaulį, kad pažadinčiau žmones, ypač bažnyčią. Laikas atgailauti ir sugrįžti pas Mane. Mano troškimas yra toks, kad jie siektų Manęs visa savo širdimi, o ne dalimi širdies. Aš noriu, kad bažnyčia sugrįžti prie savo pirmosios meilės - AŠ ESU jų pirmoji meilė. Prisiminkite visus įspėjimus, kuriuos daviau bažnyčioms. Jos toleravo pasaulį ir Mano tiesa buvo pastatyta į kompromisą. Jeigu sakote, jog bendraujate su Manimi, bet vaikštote tamsybėse, tuomet jūs meluojate ir negyvenate pagal tiesą. Jeigu jie toliau mylės pasaulį ir atsisakys atgailauti, tuomet aš pašalinsiu jų žibintuvą."

Rašto ištraukos: 7-ios bažnyčios iš Apr 2-3. Pavyzdys to, ką Jėzus padarys, jei bažnyčia neatgailaus: Apr 2:5 "Taigi prisimink, nuo kur nupuolei, atsiversk ir vėl imkis pirmykščių darbų, o jeigu ne, jei neatsiversi, tai aš ateisiu ir išjudinsiu iš vietos tavo žibintuvą."

1 Jono 1:5-10 "...Dievas yra šviesa ir jame nėra jokios tamsybės. 6Jei sakytume, kad bendraujame su juo, o vaikščiotume tamsoje, meluotume ir nevykdytume tiesos. O jei vaikščiojame šviesoje, kaip ir jis yra šviesoje, mes bendraujame vieni su kitais, ir jo Sūnaus Jėzaus kraujas apvalo mus nuo visų nuodėmių. Jei sakytume, jog neturime nuodėmės, klaidintume patys save, ir nebūtų mumyse tiesos. Jeigu išpažįstame savo nuodėmes, jis ištikimas ir teisingas, kad atleistų mums nuodėmes ir apvalytų mus nuo visų nedorybių. Jei sakytume, kad nesame nusidėję, darytume jį melagiu, ir nebūtų mumyse jo žodžio."

Regėjimas: Praėjusį mėnesį, 2022 m. lapkričio 26 d., prieš man įeinant į rankdarbių parduotuvę vietinėje bažnyčioje, Jėzus parodė man regėjimą, kuriame Jis laiko neilgą virvę, suduoda su ja į prekių dėžes ir apverčia stalus, tai atrodė panašu į tą vaizdą, kurį aš įsivaizduočiau, jog taip viskas įvyko ir senojoje Jeruzalėje Jo buvimo Žemėje laiku. Buvo tikras košmaras! Dauguma žmonių buvo pasipiktinę ir tvyrojo chaosas, nes aš suprantu, jog Jėzus valė savo šventyklą, Savo Tėvo namus. Jis man pasakė: "Dukra, Mano namai turi būti maldos ir šlovinimo namai, o ne turgus." Savo gėdai, aš toliau ėjau ir ignoravau perspėjimą. Bet paskui aš atgailavau ir žinau, jog man yra atleista. Ačiū, Jėzau. Daugiau niekada neremsiu prekybos, jeigu tai vyksta bažnyčioje. Aš paraginčiau bet kokią bažnyčią nustoti prekiauti Dievo namuose ir atgailauti, o tai reiškia - nusigręžti nuo to. Jis greitai atleis. Jeigu jie nepaklausys, Dievas susitvarkys su ta bažnyčia.

Rašto ištrauka: Mato 21:12-14 "Įėjęs į šventyklą, Jėzus išvarė visus parduodančius ir perkančius šventykloje, išvartė pinigų keitėjų stalus bei karvelių pardavėjų suolus ir tarė jiems: „Parašyta: Mano Namai vadinsis maldos namai..."

Nulipau laiptais, susitikau mane pasitinkančią grupę ir nuėjau link vietos, kur kiti jau buvo susirinkę.

Regėjimas: Vaizde iš arti išvydau kairįjį žalio armijos sunkvežimio kampą. Išgirdau kaip šiek tiek sucypė stabdžiai, kai jis sustojo. Vairuotojas iššoko, jis vilkėjo armijos uniforma, ir nuėjo link sunkvežimio galo. Mačiau, jog aplink yra miškas ir ganėtinai purvina su nuolaužomis. Dešinė sunkvežimio pusė buvo šalia uolos. Mačiau, jog kažkas panašaus į robotą išlindo iš sunkvežimio galo. Tam, kad jis judėtų, apačioje ant jo buvo trikampio formos vikšrai, o roboto viršus man priminė kovinį droidą iš mokslinės fantastikos filmų, bet ne toks nupoliruotas ar ištobulintas.

Interpretacija: Suprantu, jog robotas sukurtas su dirbtiniu intelektu ir čia buvo atvežtas, kad galėtų aptikti žmones, kurie slepiasi, galbūt kūnus arba išsigelbėjusius, esančius purve po įvykusio niokojančio vandens tekėjimo su nuolaužomis dėl vulkano išsiveržimo. Šio tipo robotas, kurį aš mačiau, buvo panašus į tai, ką esu mačiusi mokslinės fantastikos filmuose, bet jis buvo labiau panašus į mašiną nei į žmogų. Man buvo priminti ankstesni regėjimai, kuriuose mačiau robotus labiau panašius į žmones: Nr. 14 dirbtinio intelekto moters galva ir Nr. 140 aukšti žmonių pavidalo robotai, lyg iš filmo "Toras". Dirbtinio intelekto technologija man atrodo apgaulingai pagelbstinti, bet supratu, jog po tuo slepiasi nuodėmingesnis planas. Manau, jog dirbtinis intelektas bus panaudotas, kad pagelbėtų vadovas valdyti, o galiausiai bus išvystyta iki tokio lygio, jog dirbtinis intelektas pats valdys. Prisiminkite mano regėjimą apie NEOM ir gyvenimą ateityje (Nr. 368). Pasaulis, kuriame daro įtaką robotai ir tam tikriu lygiu veikia dėl robotų/dirbtinio intelekto, nebėra vien tik fantazija, bet neišvengiama realybė. 1960-ųjų animacinis vaikų TV šou "The Jetson's" gali iš tiesų tapti pranašiškas. Viešpats Jėzus atskleidžia, jog specializuota dirbtinio intelekto technoligija turi demonišką įtaką ir antikristo planą. Kai kurie iš ankstesnių mano regėjimų: "NSO"/erdvėlaivis Nr. 17, dirbtinis intelektas ir moters robotės galva Nr. 14, paslaptys glūdinčios po ledu Nr. 32, 112, 329 ir holografinis antikristo atvaizdas Nr. 61.

 

 


https://thepropheticbride.wordpress.com/2022/12/06/vision-375-another-vision-volcano-in-bc-ab-canada-church-return-to-your-first-love-gods-house-is-a-place-of-prayer-and-worship-not-a-market/