Šarlenės regėjimai

Šarlenės regėjimas Nr. 368 -  Saudo Arabijos projektas "Linija" / NEOM ir Dirbtinis intelektas / Žmonių žvejai

2022 m. spalio 24 d., pirmadienio vakaras


Šlovinau Viešpatį Jėzų Sosto patalpoje. Giedojau pagal "Shane and Shane" giesmę "Holy Holy Holy (Bow before Thee)"  https://youtu.be/sI6ZkTbUgW4, kuri, šiuo metu, yra mano mėgstamiausia šlovinimo giesmė, o taip pat ir jų atliekama "How Great Thou Art" https://youtu.be/EueRjHaGbS4.

Regėjimas: Pradėjau melstis. Atėjus metui kopti į kalną, aš atsiradau prie man žinomo upelio, prie kurio esu buvusi anksčiau prieš kopimą į kalną. Aš išvydau Jėzų, sėdintį ant didelio akmens netoli upelio ir žvejojantį su paprasta meškere. Jis užmetė meškerę ir kantriai laukė. Išgirdau Jėzų, sakant: "Aš noriu, kad tu žvejotum žmones." Suprantu, kad aš turiu žvejoti žmones iš savo pozicijos kaip kad Petras ir mokiniai iš Mato 4:19 "Eikite paskui mane! Aš padarysiu jus žmonių žvejais." Aš paklausiau, kiek ilgai turėčiau išbūti viename taške žvejodama? Jėzus atsakė: "Tai geras klausimas, dukra. Pasilik ten tol, kol Aš pasakysiu, kad laikas išbandyti naują vietą. Aš tau pasakysiu." Supratau, kad praktikavimasis to, ką aš išmokau, yra dalis Jo plano ir tai Jo valia man šiame sezone. Tuomet, kai Jis užmetė meškerę į naują vietą, Jėzus pasakė: "Aš tau daviau viską, ko reikia žvejybai." Jėzus palydėjo mane iki mano žirgo ir šį kartą aš mačiau kitus karius ir prisijungiau prie jų kopime į kalną. Aš taip pat supratau, kad man reikia žinoti, kurį ginklą naudoti, kai kovoju: nuo šlovinimo ir garbinimo ir nuo ilsėjimosi iki strėlių, iečių ir kalavijų (Dievo Žodis). Aš pradėjau kopti kalnu. Nepastebėjau jokių atakų, bet jaučiausi nesmagiai. Pažvelgiau aukštyn ir išvydau demonišką dvasią tiesiai virš savęs, stebinčią mane. Žinojau, kad turiu naudoti savo ietį, todėl smeigiau su ja į viršų ir į tą demoną. Jis suklykė ir pasitraukė. Šlovė Dievui!

Regėjimas: Pasiekiau viršūnę, užsėdau ant savo erelio ir išvykau, skelbdama 91-ą psalmę. Atsiradau dykumoje. Mačiau smėlio kalvas ir buldozerius stumiančius smėlį, lyg ruošiant vietą keliui ar tiesiog išvalant vietą, kad ji taptų lygi. Tuomet išvydau plyšį žemėje, kuris atrodė tęsėsi į tolį. Jis išliko tiesus ir praktiškai tokio paties dydžio, kiek tik aš galėjau matyti. Pamaniau, jog tai keistas žemės drebėjimo įtrūkimas, bet Jėzus pasakė: "Tai ne dėl žemės drebėjimo." Aš išgirdau: "Kronprincas" ir supratau, kad turiu šiek tiek paieškoti informacijos. Radau dvi nuotraukas, kurios yra panašios į tai, ką aš mačiau. Bet plyšys, kurį mačiau, tęsėsi žymiai toliau, nei parodyta nuotraukoje.

 


"The Line Project"

Projektas "Linija" - tai naujas miestas valstybė NEOM, kurio pavadinimą sudaro graikiško žodžio "neo", kuris reiškia "naujas" ir arabiško žodžio, kuris reiškia "ateitis", kombinacija. Tai bus išmanusis linijinis miestas Saudo Arabijoje, ir jis tiesis nuo Raudonosios jūros iki Tabuko miesto, Saudo Arabijoje. (Žiūrėti žemiau esančią nuotrauką).

 

 

Projektas bus aprūpinamas "atsinaujinančia energija" ir prižiūrimas dirbtinio intelekto. Pirmasis apie tai 2021 metų sausį pranešė kronprincas Mohammed bin Salman, kuris, pasirodo, yra šio projekto "smegenys". Jis turėtų būti užbaigtas iki 2030 metų. Jo išmatavimai turėtų būti tokie: 200 m (660 pėdų) pločio, 500 m (1600 pėdų) aukščio ir 170 km (110 mylių) ilgio. Jame tikimasi apgyvendinti 9 milijonus žmonių. Skaičiau, kad šis projektas visaip giriamas, pradedant tokiais posakiais "geresni žmonės ir geresnė visuomenė" ir užbaigiant "skraidantys taksi, robotai patarnautojai, ir dirbtinis mėnulis." Prisimenate seną TV filmuką "the Jetsons"? Su dirbtiniu intelektu, tai gali iš tiesų tapti realybe. įdomus aprašymas iš Vikipedijos, patraukęs mano dėmesį: "Dirbtinis intelektas stebės miestą ir naudos nuspėjamuosius ir duomenų modulius, kad išsiaiškintų būdus, kaip pagerinti kasdienį miestiečių gyvenimą "Linijoje", gyventojams bus sumokama už tai, kad jie pateiks duomenis "Linijai". Štai dar viena ištrauka, kuri skamba beveik kaip mokslinė poezija, kuri superša žmones su robotais: "kur dirbtinis intelektas ir duomenys maitins jo pažangią technoligiją, kad ši harmoningai sąveikautų su gyventojais", bet ką tai iš tikrųjų reiškia? Mano nuomonė tokia, jog tai dalis NWO (Naujosios Pasaulio Santvarkos) plano, kad suviliotų, sugautų ir kontroliuotų. Ir tai sukelia prisiminimus iš ankstesnių regėjimų apie robotus ir žmonių intelektą. Dirbtinis intelektas: Nr. 14, 140, 329 (žr. nuorodas žemiau).


Prisimenate mano ankstesnius regėjimus apie mikročipus Nr. 12, 61, 312 ir antikristo holograminį atvaizdą, kurį žmonės turėjo šlovinti regėjime Nr. 61? Ši technologija yra iš dirbtinio intelekto. Aš tikiu, jog dirbtinio intelekto technologija yra veikiama demonų. Aš pamenu regėjimus apie paslaptis, esančias Antarktidoje, ką Jėzus man parodė buvo viskas demoniškos technologijos. Nr. 329, 32, 112.

Regėjimas: Nulipau laiptais, susitikau mane pasitinkančią grupę ir mes nuėjome link vietos, kur kiti jau buvo susirinkę. Vaizde išvydau didžiulį kraną, nešantį didelį metalo tipo strypą, kad pridėtų prie kažko, kas buvo statoma. Tuomet mano vaizdas pasikeitė ir aš žiūrėjau palei veidrodžių sieną, kuri vis tęsėsi ir tęsėsi į tolį. Siena buvo neįtikėtinai aukšta. Mano vaizdas pasikeitė trečią kartą ir aš žiūrėjau žemyn į aštuonkampio formą su jame esančiomis struktūromis. Tuomet supratau, jog tai kažkokio statinio planas. (Žiūrėkite žemiau esančią nuotrauką.)

 Interpretacija: Kranas ir konstrukcijos yra iš "Linijos projekto", kuris atrodys kaip veidrodžių ar stiklo siena. Kaip ir rašiau anksčiau, sužinojau, jog tai bus 500 metrų aukščio. Aštuonkampis yra dar vienas NEOM projektas, kurio kūrėjai viliasi, jog tai bus nauja ateities technologija ir teigia, jog tai ves pasaulį į tai, kaip mes gyvename. (Žiūrėkite nuorodą žemiau).

Kokia žinutė, Jėzau? Jėzus atsakė: "Dirbtinis intelektas turėtų būti jums įspėjimas. Technologija atrodo inovatyvi ir įspūdinga, bet ji slepia kur kas klastingesnį siekį. Tai dalis NWO žvėries sistemos." Supratau, jog jei pažvelgtum pro dirbtinio intelekto "dūmus ir veidrodžius", tu gali nuspėti, kad galiausiai, tavo gyvenimas ir galimybė gyventi su visomis privilegijomis ateis prie pasirinkimo sutikti su jų planu arba ne. Jeigu atmeti žvėries sistemą, būk pasiruošęs priimti tą faktą, jog, remiantis Dievo Žodžiu, eisi į nelaisvę, būsi nušautas arba tau bus nukirsta galva. Apr 13:10 "Jei kas skirtas nelaisvei, į nelaisvę ir eina. O kam lemta žūti nuo kalavijo, tas ir bus kalaviju nužudytas. Čia ir pasirodo šventųjų ištvermė bei tikėjimas!" Taip pat Apr 14:12 . Bet Kristuje, jūs galite stovėti be jokios baimės! Palaimos.

 

 https://www.indiatimes.com/trending/social-relevance/drone-footage-saudi-arabia-begins-construction-of-the-170-kilometre-long-the-line-mega-project-582779.html

https://www.npr.org/2022/07/26/1113670047/saudi-arabia-new-city-the-mirror-line-desert

https://en.wikipedia.org/wiki/The_Line,_Saudi_Arabia

https://www.neom.com/en-us/sectors/design-and-construction

https://www.theguardian.com/global-development/2020/may/04/its-being-built-on-our-blood-the-true-cost-of-saudi-arabia-5bn-mega-city-neom

https://www.vice.com/en/article/5d3kkd/neom-saudi-arabia-howeitat-tribe

 

 

https://thepropheticbride.wordpress.com/2022/10/24/vision-368-the-line-project-of-saudi-arabia-neom-and-artificial-intelligence-ai-fishers-of-people/

 

 

***BIBLIJOS PERLAI komentaras***

 

Trumputis Yuotube video apie projektą "Linija"

https://youtu.be/0kz5vEqdaSc

 

Ištrauka iš Šventojo Rašto, paminėta regėjime:


"Čia pasirodo ištvermė šventųjų, kurie laikosi Dievo įsakymų ir Jėzaus tikėjimo!" (Apreiškimo 14:12)