Šarlenės regėjimai

Šarlenės regėjimas Nr. 17 – Užsimaskavę demonai / Puolę angelai / Nefilimai

2018 m. sausio 28 d.

 

Atrodo, jog aš mėgstu eiti į tą vietą, kurioje kiti mato tuos pačius regėjimus kaip ir aš. Jėzus man leidžia ten eiti. Apsižvalgiusi aplink mačiau daug kitų Tikinčiųjų, bet negalėjau aiškiai įžiūrėti jų veidų, kad būtų galima identifikuoti kurį nors.

 

Bežiūrint į ekraną, jį užpildė ateivio veidas. Jo akys buvo didžiulės ir visiškai juodos. Man jis priminė tai, kas yra rodoma daugelyje mokslinės fantastikos filmų. Oda buvo lygi ir žalsvos spalvos. Galva atrodė kažkokia pailga, man žiūrint iš profilio. Tada ekrano vaizdas pasikeitė į nakties laiką, mokslinės fantastikos sceną, kurioje aš mačiau ateivių erdvėlaivį skrendantį virš aukštų pastatų mieste. Tai buvo keista, kažkas panašaus kaip iš filmo “Nepriklausomybės diena”, bet kiek kitaip. Edrvėlaivis buvo pilkšvos juodos spalvos ir apačioje jo bei iš šonų žybsėjo raudonos šviesos. Apačioje buvo kažkokie piešiniai ar žymėjimai.

 

Tada vaizdas vėl pasikeitė ir mačiau kalno viršūnę, kurioje buvo demoniškai atrodantys angelai. Aš supratau, jog jie yra puolę angelai. Ten jų buvo apie tris. Mačiau jų nagus ir tamsius sparnus, kas man priminė šikšnosparnius, tik kad šie gyviai buvo labai dideli. Jie buvo raumeningi ir šlykštūs. Iš arti jų nemačiau. Man jie priminė Šėtoną, kai juos pamačiau, bet buvo kiek kitokie. (Aš esu mačiusi Šėtoną keliuose kituose regėjimuose, kurie neturi nieko bendro su šiais regėjimais). Supratau, jog šie angelai yra susiję su nefilimais (milžinais). Šiek tiek painu.

 

Aš paklausiau Jėzaus, ar puolę angelai yra susiję su nefilimais ir Jis atsakė: “Taip”. Tada vaizdas vėl pasikeitė, ir mačiau policijos pareigūnus ir pilotą, kurio akys buvo visiškai juodos, netgi visas akies obuolys. Supratau, jog jie yra valdomi demonų. Taip pat suprantu, jog bus apgaulė susijusi su ateiviais, nes jie nėra iš tikrųjų ateiviai, o tiesiog užsimaskavę demonai.

 

https://thepropheticbride.wordpress.com/2018/01/28/vision-17-demons-in-disquise/

 

 

***BIBLIJOS PERLAI komentaras***

 

Nefilimai (arba milžinai) yra puolusių angelų ir žmonių (moterų) palikuonys.

 

Šv. Rašto ištrauka:

 

"Kai žemėje žmonių pradėjo daugėti ir jiems gimė dukterų, dangiškosios būtybės [puolę angelai] žiūrėjo į jas, matė, kokios jos gražios ir ėmė iš jų sau žmonomis tas, kurios patiko. <...> Tomis dienomis, kaip ir vėliau, kai dangiškosios būtybės [puolę angelai] susijungė su žmonių dukterimis, žemėje pasirodė milžinai. Jie buvo senovės galiūnai, garsūs vyrai. VIEŠPATS matė, koks didelis buvo žmonių nedorumas žemėje ir kaip kiekvienas užmojis, sumanytas jų širdyse, linko visą laiką tik į pikta. Ir VIEŠPATS gailėjosi sukūręs žmogų žemėje, ir jam gėlė širdį. VIEŠPATS tarė: „Nušluosiu nuo žemės paviršiaus žmones, kuriuos sukūriau, žmones drauge su gyvuliais, ropliais ir padangių paukščiais, nes gailiuosi juos padaręs.“ Bet Nojus rado malonę Dievo akyse." (Pr. 6:1-8)