Šarlenės regėjimai

Šarlenė: Aplankomas galimas tiltas, matytas ankstesniuose regėjimuose

2022 m. spalio 18 d. 


Anksčiau šį mėnesį, Šarlenė ir jos vyras keliavo į Banfą, esantį Albertoje, Kanadoje, trumpai išvykai. Būdami ten, jie aptiko tiltą.

Tyrinėdami naujas vietoves, kuriose nesame buvę, Banfo Nacionaliniame parke (prabėgo 22-eji metai nuo to laiko, kai mes kartu lankėmės Banfe) mes sustojome prie šio tilto. Man akimirkai atėmė amą, nes tiltas sukėlė prisiminimą iš ankstesnio regėjimo, būtent Nr. 57 ir 252. Tikiu, jog tai gali būti tas tiltas, kurį aš mačiau. Vaizdas iš vakarų pusės sugrąžino tą prisiminimą. Šis tiltas yra virš Bovo upės ties 93-iuoju Banfo Vindemero greitekliu. Jis yra Banfo miesto vakaruose prie Pilies kalno apžvalgos. Aš meldžiuosi dėl aiškumo, bet manau, jog tai tas tiltas. Jis yra minimas regėjimuose Nr. 57, 58, 252, 280, 332 ir 356.

 

 


Tai "Engine" tiltas, pėsčiųjų tiltas, esantis Canmorėje, kuris tiesiasi virš Bovo upės. Jis taip pat atrodo panašus į tai, ką aš mačiau. Aš linkusi manyti, kad būtent šis yra tas tiltas nei anas, bet Jėzus sakė, kad bus smogta tiltams. Todėl manau, jog abu bus paveikti. Tiltas, kurį regėjau, buvo iš metalinių konstrukcijų, kurias turi abu šie tiltai.


Aš taip pat mačiau, kaip nukentėjo ir keletas pastatų, esančių palei upę. Tokia tikimybė didesnė būtų Canmore negu Banfui, būtent dėl pastatų/namų ir pan.

Įdomu.

 

  

 https://thepropheticbride.wordpress.com/2022/10/18/visiting-possible-bridge-seen-in-previous-visions/