Šarlenės regėjimai

Šarlenės regėjimas Nr. 57 – Upės potvynis Vakarų Kanadoje / Gamtos nelaimės

2018 m. balandžio 14 d.

 

Iš viršaus žiūrėdama žemyn mačiau save nulipančią laiptais. Lengvai būtų galima sutalpinti apie 20 žmonių skersai laiptų sustojimų, nes jie palaipsniui platėja, kai jais lipu žemyn. Man atrodo, jog jau anksčiau esu bandžiusi suvokti šiuos išmatavimus. Nežinau, kodėl nusprendžiau vėl tai pabandyti. Mačiau Jėzų, stovintį laiptų viršuje. Jis šypsojosi, o aš, kaip visada, buvau per toli, kad galėčiau įžiūrėti kokius nors Jo veido bruožus. Mačiau save, sutinkančią draugę, ir mes nuėjome link regėjimų vietos. Niekas nepasikeitė.

 

Vaizdas atsivėrė ties galinga vandens banga, besiveržiančia upės posūkyje. Buvau upės lygio perspektyvoje. Siautulinga masyvi vandens siena keliavo nuo dešinio linkio į ištisą dalį. Vanduo buvo toks galingas, jog kai jis atkeliavo prie išlinkimo, jis nunešė daug aukštų pušų arba eglių abiejose upės krantuose. Abiejose upės pusėse augo miškai, o pati upė nebuvo labai plati. Vanduo buvo pilnas medžio ar kitų nuolaužų. Nežinau, kurioje upės vietoje šis audringas vanduo buvo, bet mačiau kaip jis nunešė nedidelį tiltą ir visiškai sunaikino kelis namus, kurie buvo arti jo kranto. Supratau, jog tai yra kažkokios gamtos nelaimės pasekmė.

 

Jėzus nepatvirtino man, kokia tai nelaimė. Bet Jis patvirtino, jog tai yra Šiaurės Amerikos upė, konkrečiai Kanados upė. Bet neturiu jokio patvirtinimo, kokia tai upė. Vandens srovė pripildyta su medžiais man priminė filmą “Dantės viršukalnė”, kuriame upė tapo siautulinga jėga po vulkano išsiveržimo, kuri nusinešė mišką, tiltą ir bet ką, kas pasitaikė jos kelyje. Bet filme rodoma upė buvo platesnė nei ta, kurią mačiau regėjime. Tai nutiks ne taip greitai.

 

https://thepropheticbride.wordpress.com/2018/04/14/vision-57-flooding-expected-in-canada/