Šarlenės regėjimai

Šarlenės regėjimas Nr. 229 – Naujosios Pasaulio Santvarkos (NWO) karinės pajėgos / Deklaravimas virš Masajų genties Afrikoje

2020 m. birželio 14 d., sekmadienis

 

Garbinau ir šlovinau Viešpatį Sosto Patalpoje ir klausiausi instrumentinės muzikos kol deklaravau Raštą. Šiandien tai buvo 99 psalmė. Manau gerai kartais pakeisti. Kai pradėjau melstis ir deklaruoti 91-ą psalmę, atsiradau žiūrėdama virš tam tikros genties. Mačiau vyrus, apsirengusius raudonomis tunikomis ar rūbais. Man tai iškart priminė Masajų genties karius. Baigusi deklaruoti psalmę, paskelbiau jiems, kad jie taps Visagalio Viešpaties Dievo ir Jo karalystės kariais. Iškviečiau tiesos ir laisvės dvasią šiems Masajų žmonėms. Kaip parašyta Ezechielio 36:26-28, taip aš jiems ir paskelbiau. Palaiminau juos prieš palikdama.

 

Prie baltojo suolelio, paklausiau Jėzaus apie Masajų žmones. Jis pasakė, jog jie “giliai įsišakniję stabmeldystėje ir jų kultūroje paplitęs elgesys, kokio aš niekada neprašiau ir koks man niekada į galvą neatėjo.” Nuėjau ir šiek tiek paieškojau apie juos informacijos ir atradau, jog jie daugiausia įsikūrę Afrikos valstybėse - Kenijoje ir Tanzanijoje. Jie tiki dievu Engai/Enkai – tai gamtos dievas, kuris reikalauja gyvūnų aukų. Jie tiki, jog tam, kad vaikas taptų suaugusiu, jis, būdamas berniuku, turi praeiti apipjaustymo procedūrą (be anestezijos ir jiems neleidžiama verkti), o moterims taip pat atliekamas apipjaustymas, kurio metu sužalojamos moteriškos genitalijos. Nežinau, kiek šios praktikos vis dar egzistuoja. Taip pat žinau, jog Masajams buvo paskelbta evangelija, nes ten yra keletas įkurtų bažnyčių. Pasimelskite už atgimimą ir kad Masajų žmonės būtų visiškai išvaduoti iš stabmeldystės.

 

Nuėjau į regėjimų vietą, susitikau mane pasitikančią grupę ir nuėjome iki vietos, kur kiti jau yra susirinkę. Regėjimas atsivėrė ties vaizdu, kai karinis tankas stovėjo nusitaikęs į mane! Tada vaizdas pasikeitė ir aš buvau keturių pastato aukštų aukštyje, žiūrėdama žemyn į judrią, chaotišką gatvę. Ten buvo “hummer” tipo kariniai automobiliai priparkuoti gatvėje ir ginkluoti kariai užiminėjo teritoriją. Žmonės stengėsi pabėgti. Pastatas priešais mane kitoje gatvės pusėje buvo senas, plytinis. Man jis priminė pastatus, kuriuos galima pamatyti Europoje. Šio pastato priekyje išvydau vieną kareivę nutaikančią savo ginklą – dėl kažkokios priežasties žinojau, jog ji moteris – į žmones ant šaligatvio. Mačiau ją ankstesniame regėjime Nr. 61, bet taip pat yra kitų regėjimų apie NWO (Nr. 14, 53, 59 ir 93). Visas vaizdas man priminė teritorijos užėmimą. Supratau, jog tai nuspręsta ir įvyks. Kokia žinia, Jėzau?

 

“Aš visada kviečiu atgailai. Žmonės pabuskite! Tamsa jau čia ir antikristas tuoj iškils. Daug netikrų pranašų kalba melus ir toliau jie pranašaus Mano vardu. Jie parodys jums ženklus ir stebuklus, kurie yra ne iš Manęs. Bažnyčia, pakilk! Giliai įsišaknyk tikėjime Manyje.” Jėzus tada man priminė ir pasakė: “Štai, aš jums iš anksto tai paskelbiau. Būkite įspėti.” Jis man davė ištrauką iš Mato 24:24-26.

 

https://thepropheticbride.wordpress.com/2020/06/14/vision-229-the-nwo-military-force-proclaiming-over-the-maasai-in-africa/

 

 

***BIBLIJOS PERLAI komentaras***

 

Ištraukos iš šv. Rašto:

 

“Duosiu jums naują širdį ir atnaujinsiu jus nauja dvasia. Išimsiu iš jūsų akmens širdį ir duosiu jums jautrią širdį. Duosiu jums savo dvasią ir padarysiu, kad gyventumėte pagal mano įstatus, laikytumėtės mano įsakų ir juos vykdytumėte. Tuomet jūs gyvensite krašte, kurį daviau jūsų protėviams; jūs būsite mano tauta, o aš būsiu jūsų Dievas.” (Ezechielio 36:26-28)

 

“Atsiras netikrų mesijų ir netikrų pranašų, ir jie darys didelių ženklų bei stebuklų, mėgindami suklaidinti, jei tai įmanoma, net išrinktuosius. Štai jus apie tai iš anksto įspėjau! Tad jeigu jums sakytų: ‘Štai jis tyruose!’- neikite: ‘Štai jis namų gilumoje!’ - netikėkite.” (Mato 24:24-26)