Šarlenės regėjimai

Šarlenės regėjimas Nr. 59 – Antikristo iškilimas / Obama yra grėsmė Trumpui / NWO

2018 m. balandžio 18 d.

 

Atrodo, jog daugiau laiko praleidžiu matydama save, nei kad žiūrėdama į dalykus būdama savimi. Matau save nulipančią didžiaisiais laiptais nuo Sosto patalpos. Matau, jog Jėzus mane stebi ir padrąsina mane, nes visa tai matau iš apačios, stovėdama plačioje vietoje. Matau save, pasitinkančią draugę ir mus nueinančias link regėjimų vietos. Viskas atrodo taip pat.

 

Regėjimas atsiveria ir matau prezidentą Trumpą kalbantį kažkokiame susitikime. Matau piktuosius sėlinančius už jo (tikras demoniškas būtybes, kelių rūšių). Supratau, jog Jėzus sako man, jog jam vis dar reikia maldų prieš dvasines atakas politikos ir asmeniniuose santykiuose, atakos atkeliauja įvairiais būdais – per žiniasklaidą, neteisingus liudijimas, atitraukiančias istorijas ir pan. Tada vaizdas pasikeičia ir matau Obamą, sėdintį salėje ir kalbantį. Esu mačiusi šią salę prieš tai regėjime Nr. 53. Jis turėjo savo mikrofoną, kad galėtų kalbėti. Priešais jį, šalia jo ir už jo sėdėjo ir kiti, kiek išlinkusiose eilėse. Jis kreipėsi į kažkokią organizaciją.

 

Tada mano dėmesys buvo sutelktas į vyrą, sėdintį už jo, dešinėje, man jis atrodė pažįstamas. Jis vilkėjo kostiumą, o jo veidas buvo išplaukęs. Supratau, jog jis yra tas paslapties vyras. Aš esu jį mačiusi kelis kartus anksčiau, kituose regėjimuose. Tuomet ekraną užpildė to pastato nuotrauka, kurį mačiau regėjime Nr. 53 – kuris atrodo iš dalies kaip Babelio bokštas Briuselyje. Supratau, jog tai, ką mačiau yra pasiruošimas antikristo iškilimui. Jokio patvirtinimo dėl laiko, kada visa tai įvyks.

 

Paklausiau Jėzaus, ar tai susiję su NWO? Jis atsakė: “Taip”. Obama kalbėjo ir aš suprantu, jog jis kalbėjo su turima valdžia, bet ne visiška valdžia.

 

Paklausiau Jėzaus, ar aš turiu išgirsti, ką Obama sako, ir Jis atsakė: “Ne.” Ar Obama kalba apgaules? Jėzus atsakė: “Taip”.

 

Supratau, jog jis buvo išrinktas šiai pozicijai ir jis dar gaus daugiau valdžios. Suprantu, jog Obama turi paslėptų motyvų, kurie yra nedori, bet jis pats nėra antikristas. Jėzus leidžia suprasti, jog antikristas kyla, bet dar ne laikas jam būti identifikuotam. Mąsčiau, kodėl aš pirmiau mačiau Trumpą ir supratau, jog yra tam tikra sąsaja tarp jo ir Obamos, nes Obama turi nedorų ketinimų dėl Trumpo, ir būtent dėl to Jėzus nori, jog mes ir toliau melstumėmės už Trumpą.

 

https://thepropheticbride.wordpress.com/2018/04/18/vision-59-antichrist-expected-to-rise-soon/

 

 

***BIBLIJOS PERLAI komentaras***