Šarlenės regėjimai

Šarlenė: "Melskitės už prezidentą Trumpą"

2020 m. rugsėjo 22 d. antradienis

 

Labas rytas,

 

Mano draugas/ė vakar vėlai naktį atsiuntė informacijos dėl Trumpo saugumo. Buvau šokiruota tai perskaičiusi, bet nenustebinta. Tai iš Steve’o Quayle’o tinklalapio. Paprastai, aš nesiunčiu informacijos iš kitų tinklalapių, bet Jėzus mane nuvedė prie šio vyro dar 2018 metų pavasarį, kuris patvirtino mano regėjimą apie UFO/ateivius kaip demonus regėjime Nr. 32, nes jis parašė knygą pavadinimu “The Empire Beneath the Ice” (“Imperija po ledu”), ir jo kitas darbas patvirtina kitus mano tris regėjimus šiuo klausimu (Nr. 17, 112, 168). Steve’o Quayle’o darbas taip pat patvirtina mano regėjimus dėl milžinų/nefilimų. Mano draugas/ė taip pat pastebėjo, jog kažkas jam nusiuntė mano regėjimą Nr. 44 (tą apie milžinus) ir jis šiuo regėjimu pasidalino savo puslapyje.

 

Jo draugas Tom’as Horn’as, kuris su juo bendradarbiavo daugelyje projektų, taip pat patvirtino mano regėjimus apie tai, jog dabartinis popiežius yra netikras pranašas. Jis apie tai parašė knygą: “Petrus Romanus” ir yra gavęs pažinimo žodį iš Jėzaus, kuriuo patvirtino, jog praėjęs popiežius “atsisakys” pareigų ir 2012 metais (manau) taip įvyko. (Bet pirmasis man tai patvirtino pranašas Sadhu). Tom Horn neseniai išleido knygą: “The Antichrist and the Final Solution” (Antikristas ir galutinis sprendimas). Jei kas nors esate ją skaitę, prašau pasidalinkite savo mintimis apie šią knygą su manimi. Aš neturiu laiko jos perskaityti.

 

Toliau melskimės už prezidentą Trumpą!!

 

Už Adonai ir Jo šlovę! Palaimos

 

Šarlenė

 

https://thepropheticbride.wordpress.com/2020/09/23/keep-praying-for-president-trump/

 

Šarlenės paminėta informacija iš Steve Quayle tinklalapio:

 

BROLIAI, UŽTARKITE PREZIDENTĄ TRUMPĄ, NES IRANAS IŠLEIDO GERAI PARUOŠTĄ ŽUDIKŲ KOMANDĄ, KAD NUŽUDYTŲ TRUMPĄ IR TIE, KURIE JĮ SAUGO YRA DĖL ŠITO ĮSPĖTI. BE TO, YRA DVI LABAI GERAI FINANSUOJAMOS ŠEŠĖLINĖS VYRIAUSYBĖS KOMANDOS PASKIRTOS TAI PAČIAI UŽDUOČIAI – NUŽUDYTI JAV PREZIDENTĄ – PASINAUDOKITE SAVO VALDŽIA JĖZAUS VARDU IR PER JĖZAUS KRAUJĄ ATŠAUKITE ŽMOGŽUDYSTĖS DVASIĄ IR SUSIDOROJIMĄ SU PREZIDENTU! PRISIMINKITE, KAS BANDĖ JĮ NUVERSTI IR JŲ RYŠIUS SU JAV INTELIGENTIJOS PASAULIU, IR JŪS TAIP PAT GALITE MATYTI KAIP TAI GALĖTŲ SUKELTI TREČIĄJĮ PASAULINĮ KARĄ, LYGIAI KAIP PIRMASIS PASAULINIS PRASIDĖJO, KAI AUSTRIJOS ERCHERCOGAS FERDINANDAS BUVO NUŽUDYTAS. ANT KORTOS PASTATYTA LABAI DAUG!

 

2020 m. rugsėjo 21 d.

 

https://www.stevequayle.com/index.php?s=33&d=2497