Šarlenės regėjimai

Šarlenės regėjimas Nr. 32 – Erdvėlaiviai paslėpti Antarktidoje / Ateiviai, NSO / Disnėjaus pavojai / Iliuminati

2018 m. vasario 24 d.

 

Buvau įprastoje vietoje Sosto patalpoje ir nuėjau į regėjimų vietą. Ji nepasikeitė. Viskas atrodė taip pat. Susitikau savo draugę ir mes pasisukome į ekraną.

 

Vaizdas atsivėrė ties linksmu animaciniu filmuku, kur ateivių erdvėlaivis skraido kartu su keistais animaciniais ateiviais jame. Jie [erdvėlaiviai] buvo apvalūs su stiklo kupolu ant viršaus, todėl galėjai matyti, tuos įdomius veikėjus jame. Iš pradžių pagalvojau, jog mane apgauna akys, todėl užmerkiau akis ir iš naujo pažiūrėjau. Vis tiek mačiau tuos įdomius erdvėlaivius skraidančius tai šen, tai ten, paliekančius danguje animacines išmetamųjų dujų linijas. Ten buvo keletas jų. Bet staiga jų veidai pasikeitė ir jie jau nebebuvo animaciniai. Dabar mačiau visu vaizdu demonų veidus jų tikruose kosminiuose laivuose.

 

O, varge! Dabar supratau. Man buvo parodyta, kaip apgaulė prasideda nuo nekalto animacinio filmuko skirto vaikams; linksmi mieli ateiviai, kurie atrodo nekenksmingi, bet tikrovėje, jie praplauna jiems smegenis, kad jie tikėtų tais, kurie turi paslėptus nuodėmingus motyvus. Supratau, jog Jėzus parodė, jog grėsmė yra reali. Iškart į galvą atėjo Disney. Yra tokių, kurie priklauso elitinėms okultinėms grupėms, kurios dirba užsimaskavusios po vaikiškais filmais. Iškrypėliška, bet nesu nustebusi. Šėtonas nekenčia vaikų ir panaudos bet ką, kad juos pasiektų. Aš supratau, jog jų tikslas yra reklamuoti tai, jog ateiviai yra draugai, kas yra visiškas melas.

 

Taip pat buvo antra regėjimo dalis, kur aš nesupratau ryšio su pirmuoju. Naujame vaizde, išvydau gigantišką ledo sieną atskylančią, kas atrodė kaip Antarktidos ledo sluoksnis? Buvo žemės drebėjimas ir tai privertė daugiau ledo sienos gabalų nukristi į vandenyną. Mačiau iš paukščio skrydžio ledo paviršių ir tai buvo didžiulis ledo laukas ir jis turėjo masyvų įtrūkimą per vidurį. Mąsčiau, ką ateiviai turi bendro su Antarktida. Kokia viso to reikšmė ir kas čia ką tik buvo atskleista?

 

Staiga mano mintyse iššoka Steve Quayle vardas. Nuėjau paieškoti internete jo vardo, nes žinau, jog jis yra rašęs knygas apie milžinus. Bet pirma knyga, kurią užtikau, vadinasi “Imperija po ledu” (Empire Beneath the Ice). Aš sėdėjau netekusi žado, nes knygos viršelyje buvo piešinys erdvėlaivių, kuriuos mačiau skraidančius regėjime, pirma animaciniame filme, paskui realybėje! Trūksta žodžių!! Vau.

 

https://thepropheticbride.wordpress.com/2018/02/24/vision-32-spaceships-hidden-in-antartica/

 

 

***BIBLIJOS PERLAI komentaras***

 

Žemiau pateiktas Steve Quayle knygos "Empire Beneath the Ice" viršelis: