Šarlenės regėjimai

Šarlenė: "Sveiki, skaitytojai"

2022 m. sausio 5 d.

 

Sveiki, skaitytojai,

 

Ši Trumpo sugrįžimo pranašystė sukėlė man šiek tiek streso. Aš nemėgstu datų. Jėzus man niekada nedavė konkrečios datos dėl Trumpo sugrįžimo bet regėjime Nr. 331 (2021 m. lapkričio 16 d.) Jėzus nurodė man laikotarpį, nes Jis pasakė: „Prieš metų pabaigą.“ Aš prisimenu kaip vienas skaitytojas dar praėjusių metų lapkritį parašė komentarą, klausdamas apie Grigaliaus kalendorių. Man labai gaila, jog aš į tai pražiūrėjau pro pirštus ir atrašiau, jog „aš taip nemanau“. Bet pasibaigus 2021 metams ir greitai artėjant 2022 m. sausio 20-ai dienai be jokių požymių apie Trumpo grįžimą, aš tikrai pradėjau nerimauti dėl to, kas man buvo pasakyta. Aš žinau, jog išgirdau teisingai. Dėl to aš neabejoju. Bet aš mąstau, jog galbūt neteisingai interpretavau Jo nurodytą laikotarpį?

 

Einant miegoti antradienio naktį, staiga man šovė į galvą tokia mintis, o ką, jei Jėzus iš tiesų turėjo omeny biblinių kalendorinių metų pabaigą? Senieji metai baigiasi ir naujieji metai prasideda nisano mėnesį, o tai yra kovo mėnuo. Mano supratimas toks, jog bibliniame laiko interpretavime, nisano mėnuo žymi naujuosius metus tam, kad būtų skaičiuojami mėnesiai žydiškame kalendoriuje. Pasak internetinės svetainės, kuri padėjo man suprasti, biblijoje minimas avivo ir nisano mėnuo kaip pirmasis žydiško kalendoriaus mėnuo. Bet dauguma žydų naudoja nisaną kaip pirmąjį mėnesį. Nisano mėnesį vyksta 3 svarbios šventės, įskaitant Paschą, Neraugintosios duonos šventę ir Pirmųjų vaisių šventę. Be to, prieš pora metų, Jėzus pasakė man, jog Jo tikrasis gimtadienis yra kovo mėnesį. Laikyčiau Jėzaus gimtadienį, mirtį ir prisikėlimą kovo mėnesį labai reikšmingais įvykiais. Todėl ši paralelė apie Kristaus prisikėlimą palyginant su Trumpo grįžimu arba jo paties „prikėlimu“ taip sakant, nėra visai išgalvotas dalykas. Esu sakiusi praeityje, jog laikas prikelti Lozorių! Jis yra miręs jau per ilgai! Tai priverčia mane nusišypsoti. Aš čia galiu visiškai klysti, bet vis tiek norėjosi tuos dalykus apsvarstyti.

 

Kita mintis būtų apie tradicinį žydų civilinį kalendorių, kuriame rugsėjis arba tišrio 1 diena žymi senųjų metų pabaigą ir naujųjų pradžią. Tai irgi labai galimas variantas.

 

Bet kuriuo atveju, Dievas valdo Trumpo sugrįžimo laiką. Ir Savo tobulu laiku Dievas įvykdys Savo pažadą paskirti Trumpą į valdžią. Tuo neabejoju. Aš žinau, jog Dievas gali padaryti bet ką, netgi šį sausio mėnesį, bet visgi aš labiau mąstau apie kovą. Ir dar kartą, Jėzus nesako man, kuris tai laikas. Nežinau kodėl, bet galvoju, jog dėl to, kad pasitikėčiau Juo laukime.

 

Laikas parodys.

 

Palaimos

 

Šarlenė

 

https://thepropheticbride.wordpress.com/2022/01/05/hi-readers/