Šarlenės regėjimai

Šarlenės regėjimas Nr. 1 – Ateityje įvyksiantis JAV užpuolimas

2018 m. sausio 1 d.

 

Garbinau Viešpatį Jėzų, sėdintį ant Malonės Sosto Jo Sosto patalpoje. Buvau Jam iš dešinės. Būdamas normalaus ūgio Jis priėjo prie manęs, o aš beveik nusijuokiau! Pasakiau: “Ką tu darai, Jėzau. Aš stengiuosi tave garbinti?!”

 

Jis ranka parodė man atsistoti. Aš atsistojau šalia Jo ir Jis pasisuko ir parodė į sieną, kuri pavirto į didžiulį ekraną ir pasakė: “Žiūrėk”. Aš iškart išvydau didžiulį oranžinį/juodą ugnies kamuolį. Aš pagalvojau, jog tai gali būti vulkano išsiveržimas, bet Jėzus pasakė: “Pažiūrėk iš arčiau”.

 

Taigi, keliais žingsniais paėjau arčiau milžiniško ekrano ir supratau, jog aš žiūriu į Žemę iš kosminio palydovo vaizdo. Tai buvo Šiaurės Amerika ir aš mačiau Atlanto vandenyną, bet jis buvo tamsus. Žinojau, jog tai nakties metas šioje pasaulio dalyje. Tada išvydau šviesos žybsnius ir sprogimus vykstančius visoje JAV teritorijoje nuo rytų iki vakarų pakrantės. Tai turėjo būti dideli sprogimai, jog taip gerai matėsi iš kosmoso!

 

Supratau, jog visa tai yra apie ateities ataką šiai tautai. Aš paklausiau Jėzaus, kada visa tai įvyks ir Jis atsakė: “Greitai”. Aš paklausiau, kas yra “greitai”? Bet Jis man nedavė atsakymo.

 

https://thepropheticbride.wordpress.com/2018/01/01/the-journey-begins/