Straipsniai

O ką, jei visi pataptume vegetarais?

Arba priklaupkime klimato kaitos dievui?

 


Nuoroda į straipsnį:
https://www.bbc.com/future/article/20160926-what-would-happen-if-the-world-suddenly-went-vegetarian

 

Apačioje rasite išversta keletą ištraukų iš BBC straipsnio. Viskas prasideda nuo mažyčio dalykėlio, paskui pradedama susidoroti su automobiliais, tuomet pereinama prie gyvulių, bet ir ten jie nesustos, nes šėtono tikslas yra pats žmogus. Bet juk reikia nuo kažko pradėti ir po truputį įtikinti, jog visgi problema yra žmonės. Tuomet patiems žmonėms bus lengviau priimti tai ir netgi prisidėti prie žmonių skaičiaus mažinimo.


Išverstos ištraukos. (Skliausteliuose BIBLIJOS PERLAI komentarai).


"Pavyzdžiui, JAV keturių asmenų šeima išleidžia šiltnamio efektą sukeliančių dujų dėl mėsos valgymo daugiau nei tai išsiskiria iš dviejų automobilių, bet būtent automobiliai, o ne kepsniai yra aptarinėjami diskusijose apie globalinį atšilimą."

 

(Taigi, problema ne automobiliai, bet juos irgi atimsim, nes tai įves didesnę gyventojų kontrolę, mažesnį mobilumą. Ir tuomet imsimės gyvulių. O tuomet imsimės... na, kitų Dievo kūrinių, kurie išskiria šiltnamio efektą sukeliančias dujas... tų, kurie vaikšto ant dviejų kojų...)


"Jis ir jo kolegos sukūrė kompiuterinį modelį, parodantį, kas nutiktų, jei iki 2050 metų kiekvienas pataptų vegetarais. Rezultatai parodė, jog dėl raudonos mėsos eliminavimo su maistu susijusių dujų išsiskyrimas sumažėtų 60%. O jei pasaulis pataptų veganiškas, tuomet emisija sumažėtų 70%."


(Taip, kad atsivalgykite, kol dar galite... nes kaip matote, mes prie to jau esame pratinami. Televizija, internetas, įžymybės, influenceriai, mokslininkai... Jie juk žino, ką sako.)


"Žvelgiant, kas padėtų išvengti pavojingo klimato kaitos lygio, mes nustatėme, jog galima sumažinti su maistu susijusią emisiją tik tuo atveju, jeigu kiekvienas laikytųsi augalinės mitybos."


(Aha...)


"Maistas, ypač gyvuliai, užima daug vietos, jie išskiria šiltnamio efektą sukeliančias dujas, o taip pat dėl jų prarandama biologinė įvairovė."


(Jei jau užkliuvo gyvuliai, tai užklius ir žmonės...)


"Jeigu mes visi pataptume vegetarais, idealiu atveju mes galėtume 80% ganyklų paversti į pievas ir miškus, kurie mažintų anglies dvideginį ir palengvintų klimato kaitą. Ankstesnes ganyklas pavertus į buvusią laukinę gamtą, tai padėtų biologinei įvairovei, įskaitant tokiems dideliems žolėdžiams kaip buivolams, kurie buvo išstumti dėl galvijų, o taip pat tai pasitarnautų plėšrūnams, kaip vilkai, kurie dažnai yra nužudomi dėl to, jog užpuolė gyvulius."


(Beje, yra pilna straipsnių ir apie tai, jog užkliuvo ir prie namų esančios vejos, nes jos išstumia biologinę įvairovę, taip kad atsidžiaugime gražiomis vejomis, nes ir jos yra "jų" taikiklyje. O kaip dėl individualių namų? Jie irgi juk išstumia biologines įvairoves...)


"Likę 10-20% buvusių ganyklų galės būti panaudota auginant daugiau pasėlių, kad užpildyti trūkumą maisto grandinėje. Nors tai palyginus nedidelis dirbamosios žemės padidėjimas, bet tai bus daugiau nei reikės dėl mėsos netekimo, nes vienas trečdalis pasėliams naudojamos žemės yra atiduodama auginti maistui gyvuliams, o ne žmonėms."


(Žodžiu, gyvuliai blogai, nes jie suvalgo žmonių maistą...)


"Jeigu mes pradangintume visas avis..."


(O taip... ir kas keisčiausia, jog taip iš tiesų nutiks.)


"Be gyvulių, gyvenimas kai kuriose aplinkose būtų neįmanomas. Ypač turint omeny klajoklių gentis kaip mongolai ar berberai, jei iš jų bus atimti gyvuliai, jie visam laikui turės persikelti į miestus, ir galimai dėl to jie netekts savo kultūrinio identiteto."


(Perkėlimas į miestus - didesnė žmonių kontrolė. Tai irgi įvyks, Biblijoje apie tai rašoma. Pats neužsiauginsi nieko, tampi priklausomas nuo valstybės aprūpinimo.)


"Tapimas vegetarais globaliu mastu sukeltų sveikatos krizę besivystančiose šalyse, nes iš kur jie gautų reikalingų mikroelementų?"


(Nieko tokio, sukursim sintetinį maistą, juk argi ne link to žygiuojama? Vegetarizmas ir veganizmas - tik tarpinė stotelė. Kiekvienas turi turėti laisvą pasirinkimą, ką valgyti, ir ko nevalgyti, bet, deja, tai daroma per prievartą, per apgaulę, o dėl tikslinai paleistų ligų greičiausiai bus mažinamas gyvulių skaičius, paukščių, veliau atimamos daržovės ir augalai, kad pereiti prie sintetinio maisto, kuris nėra sukurtas Dievo. Kitaip sakant, judama link tikslo atsikratyti arba modifikuoti VISUS Dievo kūrinius.)


"Tam tikri maisto sistemos pasikeitimai mus padrąsins priimti sveikesnius ir aplinkai draugiškesnius mitybos sprendimus, pavyzdžiui didesnės kainos uždėjimas mėsai, o šviežiems vaisiams ir daržovėms sumažinti kainą ir padaryti juos labiau prieinamus visame pasaulyje."


(Taigi, dirbtinai išpūstos kainos, dirbtinai sutrikdytas maisto tiekimas, dirbtinai sukeltos ligos gyvuliams užkrėsti, išnaikinti ir t.t.)


"Faktiškai, jau yra aiškūs sprendimai, kaip sumažinti šiltnamio efektą sukeliančias dujas iš gyvulių industrijos. Trūksta tik ryžto tai įgyvendinti.""...nors avių kaimenė dingtų iš avidės, o galvijų banda – iš tvarto, aš džiaugsiuosi VIEŠPATYJE, džiūgausiu Dieve, kuris mane išgano."
(Habakuko 3:17-18)


"Dvasia aiškiai sako, kad paskučiausiais laikais kai kurie žmonės atkris nuo tikėjimo, pasidavę klaidinančioms dvasioms ir demonų mokslams, veidmainingiems melo skelbėjams, ... draudžiantiems tuoktis, LIEPIANTIEMS SUSILAIKYTI NUO MAISTO, kurį yra sukūręs Dievas, kad jį su padėka priimtų tikintieji ir pažinusieji tiesą. Kiekvienas Dievo kūrinys yra geras, ir niekas neatmestina, kas priimama su padėka, nes tai pašventinama Dievo žodžiu ir malda!"
(1 Timotiejui 4:31-‬5)


Kaip buvo pradžioje, kai visi aviganiai kėlė pasibjaurėjimą egiptiečiams (Pr 46:34), taip bus ir pabaigoje, kai visi gyvulių augintojai kels pasibjaurėjimą pasaulio gyventojams.

 

BIBLIJOS PERLAI

2022-05-06