Straipsniai

Mirtis ar gyvenimas?

 

Nieko nėra baisesnio už mirtį. Absoliučiai nieko. Netgi turint omenyje visus šiame pasaulyje vykstančius žinomus ir nežinomus žiaurumus, suvokiamą ir nesuvokiamą skausmą, taigi visa tai turint omeny, vis tiek nėra nieko baisesnio ir tragiškesnio nei mirtis. Nėra nieko, nieko, NIEKO baisesnio nei numirti be Kristaus.


Dievo Žodis, kuris negali meluoti, sako, jog žmogui lemta VIENĄ kartą MIRTI ir tuomet jis stoja į Dievo teismą. Teisme jis vienareikšmiškai yra pripažįstamas kaltu, nes nesilaikė savo Dievo įsakymų. Tu jų nesilaikei. Nemeluok sau, žinai, kad nesilaikei. Už vieno vienintelio įsakymo pažeidimą skiriama bausmė yra mirtis. Tai ne ta fizinė mirtis, bet tai, kas įvyksta po jos, kai tikrasis žmogus - tavo siela - atsiduria pragare, kuriame tu amžinai turėsi merdėti, atlikdamas mirties bausmę. Amžinai. Tūkstantis metų, ir dar tūkstantis metų, ir dar tūkstantis metų ir taip per amžius. Niekada daugiau negalėsi pajausti gyvenimo. Nėra jokios reinkarnacijos, niekur tu daugiau neatgimsi, nes Dievas yra teisingas ir šventas Dievas, jis nepaliks nenubausto žmogaus, kuris sulaužė Jo įsakymus.


Kiekvieną dieną pasaulyje numiršta 178000 žmonių, iš jų savo Viešpačiu, Gelbėtoju ir Dievu turėjo Jėzų Kristų maždaug 1500 žmonių. Ne tai, kad tikėjo, jog Dievas egzistuoja, bet būtent Jėzus buvo jų gyvenimo šeimininku. Visi kiti žmonės, mirę tą dieną, iškeliauja į amžinos bausmės vietą mokėti mirties kainą už savo aamenines nuodėmes. Ir tik 1500 neturės ten keliauti, nes Jėzus savo krauju sumokėjo bausmę vietoj jų. Jėzus sumokėjo ir už tuos kitus, kurie iškeliavo į pragarą, bet jie nenorėjo Jėzaus. Jie manė, kad nereikės mokėti bausmės už savo nuodėmes ir galės tiesiog vėl atgimti naujam gyvenimui. Bet jie klydo, nes Dievo Žodis sako, kad: ATPILDAS už nuodėmę yra MIRTIS.


Dievas jau daug kartų tave kvietė atgailai. Nusigręžk nuo savo gyvenimo būdo ir pasirink Viešpatį Jėzų Kristų savo gyvenimo Valdovu šiandien, nes rytojus tau nepažadėtas. Nežaisk su savo amžinybe, nelauk, kol Viešpats pragare tau ištars šiuos žodžius: "TURĖJAI DAUG PROGŲ ATGAILAUTI, BET TU ATSISAKEI."

 

-------------


Kas sekundę pasaulyje miršta 2 žmonės.
Tik, tak. 4 žmonės. Tik, tak. Dar 4 žmonės.


Mirtimi bus užantspauduotas tavo pasirinkimas.


Pasirinkimas iškeliauti į pragarą. Arba.
Pasirinkimas įžengti į amžinąjį gyvenimą.


Atmesdamas Jėzų, atmeti Dievą, nes Jėzus yra Dievas.

O atmesdamas Dievą atmeti gyvenimą.

 

Jėzus, kuris niekada nėra pamelavęs, sakė:


"AŠ ESU GYVENIMAS".


Laikas senka...

 

BIBLIJOS PERLAI

2022-10-17