Šarlenės regėjimai

Šarlenės SAPNAS Nr. 353 – Trumpas ir Obama kovoja dėl teisės valdyti

2022 m. gegužės 9 d., pirmadienio naktis

 

Aš paprastai nesapnuoju daug sapnų, bet paskutiniu metu vis gaunu ryškių sapnų. Tikiu, jog šis yra reikšmingas, nes sekančią dieną, turėjau atvirą regėjimą, tai patvirtinantį. Aš su regėjimu vėliau tvarkysiuosi ir pasistengsiu šią savaitę kurią dieną surašyti. Noriu padėkoti savo pusseserei Heidi, kuri padėjo man interpretuoti šį sapną.

 

Sapne aš sėdėjau automobilio keleivio sėdynėje. Galėjau matyti nedideles Amerikos vėliavas plevėsuojančias automobilio priekyje, todėl aš supratau, jog tai reprezentuoja aukštą postą užimančio asmens transporto priemonę. Ant mano kelių sėdėjo ūgtelėjęs kūdikis. Jis nebuvo laimingas ir aš stengiausi jį nuraminti, bet man sunkiai sekėsi. Tuo metu, aš negalėjau matyti jo veido, bet žinojau, jog jis vyriškos lyties. Pažvelgiau į kairę, kad pažiūrėčiau, kas vairuoja automobilį, ir tai buvo Donaldas Trumpas. Jis buvo labai susikoncentravęs į kelią, esantį priešais jį. Vaikas nesielgė gražiai, nes jis nuolat stengėsi pasiekti automobilio vairą. Pamaniau, jog keista, kad šis mažylis, atrodo, žinojo, jog nori sugriebti už vairo, nes tai buvo jo pagrindinis tikslas ir jis nuo to nenorėjo atsitraukti! Jis ištrūko man iš rankų ir sugriebė vairą. Todėl Trumpui tapo sunku suvaldyti automobilį ir jis suktelėjo. Jis sunkiai vargo, kad atgautų kontrolę. Galiausiai, man pavyko atitraukti mažylį nuo vairo, bet pastebėjau, jog jo veidas visai nebuvo jaunas, bet vyro veidas. Tai buvo Obamos veidas. Sapno pabaiga.

 

O tai aš manau esant sapno aiškinimą. Jeigu jūs įžvelgiate kai ką daugiau, norėjau iš jūsų tai išgirsti.

 

Suaugęs vairuojantis asmuo, kuris yra Trumpas, turi teisę vairuoti prezidento automobilį, kas reprezentuoja valdžios sostą. Jis žvelgia tiesiai į kelią, susikoncentravęs ties tuo, ką daro. Vaikas reprezentuoja Obamą. Obama, kuris buvo parodytas kaip mažylis, reprezentuoja nesubrendimą ir jis yra matomas dėl savo elgesio, kurį sunku nuraminti ir jis yra neracionalus. (Realybėje, mažyliai griebia tuos daiktus, kurių jie nori, negalvodami apie pasekmes). Obamai sėdint man ant kelių, aš stengiuosi jį nuraminti. Tai reprezentuoja motiną, kuri stengiasi jį nutildyti, stengiasi daryti viską, kad neleistų jam veikti, kaip jis nori. Nežinau, ką motina reprezentuoja. Bet su vaikais tu ne visada gali racionaliai kalbėtis ir jie dažnai nori, kad būtų taip, kaip jie nori, nepaisant to, koks yra jų motinos noras dėl gero elgesio.

 

Obamos ketinimai yra aiškūs, jo nepailstamos pastangos sugriebti už vairo atskleidžia tai, kad jis nori būti valdžioje, iš nesubrendusios perspektyvos. Kova tarp Trumpo ir Obamos yra dėl teisės valdyti prezidento automobilį. Mes matome, jog Obamos kova dėl vairo yra atkakli, galiausiai priverčianti automobilį suktelti, kol Trumpas stengiasi jį suvaldyti. Įdomu tai, jog Obama-mažylis buvo atkaklus, stengdamasis sugriebti už vairo, kol pagaliau aš jį atitraukiau. Taigi, Trumpas atgauna visišką prezidentinio automobilio kontrolę, o tai pranašiškai reprezentuoja teisėtą valdžią ir kontrolę ir valdžios sostą JAV – preizentavimą. Aš galiausiai atitraukiau Obamą nuo vairo. Galiausiai – reprezentuoja laiko ribas. Nors sapne nėra duotos jokios laiko ribos dėl kovos, kuri vyko tarp jų, bet aišku, jog Obama galiausiai yra atitraukiamas nuo vairo.

 

https://thepropheticbride.wordpress.com/2022/05/09/dream-353-trump-and-obama-battle-for-the-legitimacy-to-control/

 

 

Papildytas sapno Nr. 353 aiškinimas - Trumpas, vairuojantis automobilį, ir Obama kaip vaikas

2022 m. gegužės 12 d.

 

Ačiū brangiai mano draugei Val, kuri, turėdama sapnų interpretavimo dovaną, suteikė man šį pagelbstintį aškinimą:

 

Sapnas – tai kvietimas maldai ir deklaravimui, ir paimti valdžią virš šios situacijos su Obama. Dievas tau iš anksto pasako, jog Obama neleis lengvai sugrįžti Trumpui į valdžią, jis darys viską, ką tik galės, kad jam sutrukdytų. Gera žinia yra ta, jog tu ir bažnyčia turite valdžią, kad jį patraukti iš kelio, ir Trumpas galėtų įžengti į savo pareigas netrukdomai.

 

Motina yra bažnyčia ir tu esi reprezentuojama kaip kažkas iš Jo bažnyčios. Prisimink, kaip Jėzus sakė: kas yra mano motina? Tai buvo bažnyčia. Tu esi keleivio sėdynėje, nes kai Trumpas valdys šią tautą kaip prezidentas, mes visi būsime keleiviai, kurie važiuos su juo, nes visi jo veiksmai paveiks mus visus. Kadangi tu sėdi vienoje eilėje su juo, tai reprezentuoja, jog tu esi su juo jo pastangose. Obama sėdi tau ant kelių, nes Dievas padėjo šią „užduotį“ tau ant kelių. Užduotį sustabdyti Obamą, kad jis netrukdytų Trumpui. Kadangi tu šį sapną išsiunti daugeliui, tai ir jie galės prisidėti prie šios užduotis, nes tu, kaip motina, reprezentuoji bažnyčią.

 

https://thepropheticbride.wordpress.com/2022/05/12/part-of-the-interpretation-of-the-dream-352-trump-driving-the-car-and-obama-as-the-toddler/