Šarlenės regėjimai

Šarlenės regėjimas Nr. 9 – Sandorio pasirašymas / Trumpas, Netanyahu, Kushner, Arabijos karlius?, paslapties vyras / Antikristas / Izraelis

2018 m. sausio 13 d., vakaras

 

Ta pati rutina. Išvydau prezidentą Trumpą stovintį už atsisėdusio [Izraelio] premjero Netanjahu prie labai gražaus ir didelio (karališko tipo) stalo, kuris pasirašinėjo, kaip suprantu, labai svarbų dokumentą. Nuolat žybsėjo fotoapartų blykstės ir netgi jas girdėjau, nes žurnalistai nuolat juos fotografavo.

 

Tada tam tikras diplomatas atėjo iš mano dešinės ir nuėjo paspausti prezidentui Trumpui ranką. Jis buvo arabiškos išvaizdos, vilkėjo baltu rūbu su languotu galvos apdangalu. Jis turėjo trumpą tamsią barzdą. Mačiau jį tik iš profilio, todėl negalėjau atpažinti.

 

Įdomu tai, jog mačiau Trumpo žentą [Jared Kushner] stovintį kampe (mano dešinėje, o tai yra jų kairėje) prie stalo. Šalia jo, stovėjo vyras aptrauktas tamsa; paslapties vyras. Žinojau, jog jis vilki kostiumą, bet žmogaus negalėjau identifikuoti.

 

Aš iš tiesų paklausiau Jėzaus dėl šio vyro ir Jis man atsakė: “Dar ne laikas tai žinoti”. Aš mąsčiau, ar tas vyras yra antikristas, bet negavau jokio patvirtinimo nei taip, nei ne.

 

https://thepropheticbride.wordpress.com/2018/01/13/vision-9-is-it-the-anti-christ/