Šarlenės regėjimai

Šarlenės regėjimas Nr. 84 – Šėtonas / Rusija užpuola JAV laivą

2018 m. birželio 20 d.

 

Mano pradžios laikas Sosto patalpoje buvo sutrikdytas kitos didžiulės „šlovingos figūros“, kuri atėjo priešais mane ir norėjo, kad aš atsiklaupčiau ant grindų ir šlovinčiau jį. (Aš buvau atsiklaupusi prie savo lovos tuo metu, kai aš visada šlovinu Sosto patalpoje). Hmmmm. Pagalvojau, jog tai keista – pirmiausia, Jėzus neatrodo taip ir Dievas niekada nėra Savęs atskleidęs tokiu būdu. Antra, jo balsas buvo atžarus ir reikalaujantis. Dievas niekada taip nekalbėtų. Paprašiau, kad jis pasakytų „Jėzus yra Viešpats Dievas“. Jis negalėjo to padaryti.

 

Iliuzija dingo ir aš staiga kovojau su didžiule gyvate, kurią esu mačiusi anksčiau. Žinojau, jog tai Šėtonas ir tai buvo ataka. Mačiau save šiame mūšyje lyg žiūrėdama kino filmą. Buvau apsivilkusi visa ginkluote, o jis mane ženkliai lenkė savo ūgiu, tuomet jis pradėjo pūsti į mane savo liepsnas. Mano skydas buvo iš dalies pakeltas, tuomet išvydau kaip atskuba mano angelas į pagalbą ir jis kovoja šalia manęs. Mačiau savo naująjį kalaviją, kurį Jėzus man davė praėjusią savaitę ir aš išvydau save jį naudojantį. Aš stengiausi suduoti su juo tam piktajam. Ašmenys yra sidabriniai, o rankena yra auksinė su brangakmeniais ant jos. Neprisimenu šio mūšio pabaigos ar tai, kaip ilgai jis tęsėsi. Regėjime tai atrodė kaip keletas sekundžių. Nežinau, kiek kitų angelų man pagelbėjo, nes aš jų nemačiau, bet aš supratau, jog buvo daugiau pagalbos nei kad aš mačiau. Žinojau, jog mūšis baigėsi ir piktasis atsitraukė.

 

Vėl buvau Sosto patalpoje ir šlovinau Jėzų, kuris buvo ant Savo malonės sosto, ir viskas vėl buvo normalu. Vėliau, po mano maldos ir šlovinimo laiko, kai leidau laiką ant suolelio, aš paklausiau Jėzaus apie ką visa tai buvo?! Aš buvau šokiruota dėl to, ką aš mačiau, nors nebijojau. Jėzus pasakė, jog „piktasis stengiasi tave apgauti. Tu dėl to nieko nepadarei.“ (Aš pagalvojau, jog galbūt vėl meldžiausi peržengdama savo ribas). Jis tęsė toliau ir pasakė, jog aš „teisingai atpažinau ir man reikėjo pagalbos kovoje.“

 

Jėzus niekada mūsų nepaliks ir neapleis. Aš supratau, jog Šėtonui nepatinka tai, ką aš darau, vadinasi, aš darau kažką gerai! Aš išvydau savo angelą ir atsisukau į jį, kad padėkočiau jam. Buvau tokia dėkinga. Jis pritariamai palinksėjo savo galva ir išėjo. Jokio pokalbio. Ech. Visa tai rašydama, aš linguoju savo galvą ir mąstau, kaip visa tai keistai atrodo ir primena fantastinį filmą! Tai neįtikėtina. Labai norėčiau mokėti visa tai nupiešti...

 

Taip pat turiu paminėti ir įprastą regėjimą. Susitikau su savo drauge ir prisijungiau prie kitų tikinčiųjų/šventųjų.

 

Regėjime išvydau viceprezidentą Mike’ą Pence’ą – einantį iš kairės per ekraną link karininko, stovinčio su šeima ir paspaudžia ranką. Jie buvo lauke ir aš supratau, jog tai laidotuvės – karinės laidotuvės. Aš ten taip pat mačiau prezidentą Trumpą.

 

Tuomet vaizdas pasikeitė ir aš išvydau karinį laivą, skrodžiantį per vandenyną, jis praplaukė pro mane ir tęsė tolyn į atvirą jūrą. Nemačiau jokios žemės ir jokio objekto vandeny, kas leistų nustatyti jo padėtį. Supratau, jog tai Amerikos laivas. Tuomet staiga išvydau, kaip jis buvo užpultas su raketa, kuri atskrido tarsi iš niekur iš dešiniojo borto, nes mano vaizdas buvo toks, jog žiūrėjau į laivą iš kairiojo laivagalio, o pats laivas buvo atgręžtas 10-tos valandos kryptimi. Laivas buvo apimtas ugnies. Atrodo visa tai buvo netikėta. Tuomet išvydau sprogimą – kaip fejerverkus, nes laivas buvo užpultas dar kartą. Laivas skendo ir aš manau, jog dalis jo buvo nusprogdinta. Galvojau, ar tai dalis regėjimo Nr. 22 - kai užpuolamas JAV laivynas jūroje, ką aš mačiau anksčiau, ir Jėzus pasakė, jog tai yra atskira ataka. Šiame regėjime buvo tik vienas laivas. Ir deja, bus daug mirčių. Ech. Rusija prie to yra prikišusi rankas, palaikydama kitą tautą.

 

https://thepropheticbride.wordpress.com/2018/06/20/vision-84-attacked-by-satan/