Šarlenės regėjimai

Šarlenės regėjimas Nr. 76 – Rusija mus stebi / Rusų lėktuvas sudūžta

2018 m. gegužės 29 d.

 

Šlovinau Viešpatį Sosto patalpoje iš išvydau Jėzų, stovintį toje pačioje vietoje, kurioje matydavau Jį pastaruoju metu. Aš vis dar turiu nueiti tris laiptelius, kad ateičiau iki Jo. Jis pasidalino kai kuo su manimi, ką aš pasilaikysiu sau. Nulipau įprastais laiptais, pasisveikinau su savo drauge ir prisijungiau prie kitų, kad pažiūrėčiau į ekraną.

 

Išvydau, kaip karinis lėktuvas skrenda pro mane, labai greitai ir gan arti! Nusekiau paskui jį, buvau iškart už jo, kairėje. Jis krypo į dešinę ir kairę, greitai judėjo aukštyn ir žemyn – manevravo taip greitai, jog mane net iš tiesų supykino! Lėktuvas įskrisdavo į debesis ir vėl išskrisdavo. Mačiau, jog ant jo yra pažymėta raudona žvaigždė, ir iš to supratau, jog tai rusų lėktuvas.

 

Staiga mes skridome arti vandens telkinio, kuris, suprantu, yra vandenynas. Mąsčiau, jog galbūt jis vengia būti aptiktas? Suvokiu, jog pilotas skrenda per arti vandens. Mano vaizdas pasikeičia, dabar viską matau taip, lyg būčiau lėktuve piloto kabinoje ir matau kaip jis sudūžta į vandenį. Nežinau, ar lėktuvui kas nutiko ar kodėl jis sudužo. Mano supratimas toks, jog pilotas nežuvo.

 

Suprantu, jog karinis lėktuvas atskleidžia tai, jog Rusija vis dar stebi JAV. Tai prabudinantis įspėjimas JAV.

 

https://thepropheticbride.wordpress.com/2018/05/29/vision-76-russia-eyes-us/