Šarlenės regėjimai

Šarlenės regėjimas Nr. 68 – Gyvenimas kosmose – tai laiko ir pinigų švaistymas

2018 m. gegužės 9 d.

 

Esu regėjimų vietos gale kartu su šventųjų/tikinčiųjų grupe ir savo drauge.

 

Regėjime išvydau save, žiūrinčią kaip kažkas lenktyniauja, kad pakiltų į orą. Atrodo kaip lenktyninis automobilis? Jis lekia ore zigzagais, už savęs palikdamas išmetamųjų dujų ruožą. Visiškai nieko nesuprantu. Vaizdas pasikeičia ir aš esu didžiulės baltos raketos viršuje ir žiūriu žemyn. Ji tuoj bus paleista ir aš matau išmetamąsias dujas besiveržiančias iš apačios. Tai turėtų būti labai aukšta raketa, nes išmetamosios dujos atrodo yra taip toli. Kartu su raketa keliauju į kosmosą.

 

Mano vaizdas pasikeičia ir aš dabar žiūriu iš didesnio atstumo beveik į kosmosą, bet negaliu visiškai gerai matyti, nes išmetamosios dujos pasitaikė kelyje. Staiga ji sprogo! Matau kaip nuolaužos krenta atgal į žemę. Man tai priminė įvykį, kai sprogo kosminis laivas.

 

Paklausiau Jėzaus, apie ką visa tai buvo. Supratau, jog yra žmonių, kurie galvoja, jog jie turi reikiamas technologijas ir tiki, jog gyvenimas kosmose yra pasiekiamas, bet jie patirs, jog tai yra laiko ir pinigų švaistymas. Tai taip pat gali kainuoti ir žmonių gyvybes.

 

https://thepropheticbride.wordpress.com/2018/05/09/vision-68-space-living-a-waste-of-time-and-money/

 

 

***BIBLIJOS PERLAI komentaras***

 

Rekomenduoju patiems pasidomėti apie Elon Musk ir jo užmojus kosmose. Jėzaus įspėjimas Elonui Muskui? Čia Vikipedijos straipsnis apie Musko įkurtą kompaniją SpaceX: https://lt.wikipedia.org/wiki/SpaceX