Šarlenės regėjimai

Šarlenės regėjimas Nr. 55 – Iranas ir Rusija išlieka grėsme Izraeliui / Trumpas nepritaria / Angelo aprašymas

2018 m. balandžio 12 d.

 

Vėl matau save lipančią žemyn laiptais link didžiulės patalpos. Laiptai yra platūs ir balti. Manau, jog galėčiau sutalpinti penkis žmones skersai vieno laipto. Matydama save lipančią žemyn laiptais, pastebėjau angelą, stovintį laiptų viršuje. Jis dėvi auksinę ginkluotę su kažkokia raudona detale, galbūt raudonu diržu? (Paklausiau savo pusseserės apie angelą ir ji pasakė, jog raudona yra dalis jo šarvų ir yra tokios formos kaip deimantas. Jėga!) Jo plaukai tamsūs. Jo sparnai yra suskleisti už jo, bet sparnų viršus išsikišęs aukštai virš jo galvos.

 

Susitikau savo draugę ir nuėjome trumpą taką iki regėjimų vietos, kur kiti jau buvo susirinkę. Jie visi vilki baltai. Aš su drauge pasilieku gale, o regėjimas atsiveria ties dūmais iš kažkokio mūšio. Matau ore skriejančias raketas, lekiančias nuo kairės link dešinės iš laivų, esančių vandenyje, taip pat matau kitas raketas skriejančias iš dešinės link kairės, lyg vyktų apsišaudymas.

 

Toks vyras pripildo ekrano dešinį kampą. Aš jį prisimenu iš regėjimo Nr. 10. Jis turi trumpus tamsiai juodus plaukus ir tamsius ūsus ir trumpą tamsią barzdą. (Bet pagrinde matau jo tamsius storus ūsus). Esu jį mačiusi ankstesniame regėjime, susijusiame su Izraelio užpuolimu, nes jis buvo karinis veikėjas, kuris iškišo savo galvą iš karinio tanko. Jis buvo kažkoks karinis vadas. Galiu matyti pro dūmus, jog kraštas yra kalvotas, ten yra šviesių spalvų uola ir smėlis/dulkės. Matau Vidurinių Rytų žemėlapį, ir jame yra strėlės, kurios eina iš Irano link Izraelio ir strėlės, kurios eina iš vakarų Izraelio link Sirijos/Irano. Atrodo, jog izraelis būtų kryžminėje ugnyje [apsišaudyme]. Yra daug dūmų, bet nejaučiu, jog būtų daug nuniokojimo.

 

Vaizdas pasikeičia ir matau Trumpą, stovintį mano kairėje, vilkintį kostiumą, bet negaliu įžiūrėti su kuo jis kalba. Jis judina savo ranką kalbėdamas, rodydamas su pirštu ir sako: “Mes negalime leisti, jog tai tęstųsi.” Tada matau Putino nuotraukas ir Irano prezidentą – Hassan Rouhani. Tai viskas, ką mačiau. Jėzus nepatvirtino man, kada visa tai nutiks, ir ar yra dar kažko daugiau.

 

Vieną dalyką supratau, jog aprangą aš atpažinau iš to ankstesnio regėjimo, kaip ir karines kepures/šalmus, jos yra Irano, o ne Sirijos. Radau neseniai nuotraukų, kurios tinka tam regėjimui. [Neturiu nuotraukų].

 

https://thepropheticbride.wordpress.com/2018/04/12/vision-55-attack-in-the-middle-east/