Šarlenės regėjimai

Šarlenės regėjimas Nr. 47 – Melskitės už šį pastorių

2018 m. kovo 24 d.

 

Viskas prasidėjo nuo to, kad buvau ant kalno viršaus, kur dažnai einu [dvasioje], kai deklaruoju 91-ą psalmę. Kai tik ruošiausi skristi ir melstis, mano dešinėje pasirodė erelis, ant kurio nugaros skridau ankstesniame regėjime. Paklausiau jo, ar jis nori man padėti mano maldose. Užlipau ant jo nugaros ir mes skridome, o aš deklaravau 91-ą psalmę.

 

Atvykome į kalėjimo vienutę. Iškart išvydau vyrą [Andrew Brunson] sėdintą ant kažkieno krašto – galbūt lovos ar kėdės. Rankomis jis laikė susiėmęs galvą ir atrodė labai nusivylęs. Jis verkė ir meldėsi. Mano perspektyva pasikeitė ir mačiau save besimeldžiančią už jį ir aš kalbėjau jam į dešinę ausį – tęsiau 91-os psalmės deklaravimą. Iš ten aš nuskridau atgal į Sosto patalpą ir pasimeldžiau už šį vyrą.

 

Tada aš supratau, jog jis yra tas pastorius, kuris jau kurį laiką yra kalinamas Turkijos kalėjime. Iš ten, aš sugrįžau ir sutikusi savo draugę, nuėjau į regėjimų vietą, mes pasisukome pasižiūrėti regėjimo. Vaizdas užsipildė [Turkijos] prezidento Erdogano veidu. Tada vaizdas pasikeitė į teismo salę ir aš mačiau tą vyrą iš kalėjimo vienutės sėdintį dešinėje pusėje, kaltinamųjų vietoje. Jis buvo su antrankiais. Išgirdau žodį “kaltas” ir jis buvo išvestas.

 

Kitoje scenoje, jis buvo su užrištom akim. Nebuvau tikra, ką visa tai reiškia, todėl paklausiau Jėzaus, ar jis yra nuteistas mirti.

 

Jis atsakė: “Mes turime melstis už jį, nes jo gyvybė yra pavojuje”. Supratau, jog maldos pakeičia rezultatą. Melskitės už šį pastorių; už jo paleidimą į laisvę ir jo gyvybę. Taip pat supratau, jog jis yra politinės kovos įkaitas.

 

https://thepropheticbride.wordpress.com/2018/03/24/vision-47-pray-for-this-pastor/

 

 

Maldos atsakytos dėl Regėjimo Nr. 47

2018 m. liepos 27 d.

 

Nuostabios naujienos!

Galbūt tai nėra išpildyta pranašystė, bet tai parodo Dievo žmonių maldos galią!! Tai bent! Atrodo, jog jam vis dar reikia maldų, bet jis jau paleistas! Šlovė Viešpačiui.

https://www.bbc.com/news/world-us-canada-44955224

 

https://thepropheticbride.wordpress.com/2018/07/27/prayers-answered-re-vision-47/

 

 

Išklausytos maldos dėl Regėjimo Nr. 47

2018 m. spalio 13 d.

 

Perskaičius Franklino Grahamo ranešimą, jog pastorius Brunsonas buvo visiškai paleistas į laisvę, pajutau, jog regėjimas Nr. 47 yra išpildytas. Tai maldos galios liudijimas!! Malda iš tiesų nulemia rezultatą! Tai ištrauka iš mano regėjimo:

 

Jis (Jėzus) atsakė, jog “Mes turime melstis už jį, nes jo gyvybė yra pavojuje.” Aš supratau, jog maldos pakeičia rezultatą. Melskitės už šį pastorių; už jo paleidimą į laisvę ir jo gyvybę. Aš taip pat supratau jog jis yra politinės kovos įkaitas.

 

O čia yra ištrauka iš New York Times (2018 m. spalio 12 d.)

 

SAKRAN, Turkija – Turkijos teismas penktadienį įsakė paleisti iš namų arešto, o tai užbaigs jo 24-ių mėnesių kalinimą ir leis jam skristi namo, o tai signalizuoja apie paliaubas įkaitusioje diplomatinėje kovoje tarp Turkijos ir Jungtinių valstijų.

 

Brunsonas buvo nuteistas trims metams, vienam mėnesiui ir 15-ai dienų kalėjimo, bet teisėjas, dėl Brunsono gero elgesio ir išbūto kalėjime laiko, panaikino visus teisinius suvaržymus – įskaitant ir draudimą keliauti – leisdamas jam iškart laisvai išvykti iš šalies.

 

Brunsonas paliko teismo rūmus automobiliu, iškart po to, kai buvo paskelbtas sprendimas, ir Ameikos atstovai pranešė, jog jis sugrįš namo į Izmirą prieš išskrisdamas į Jungtines Valstijas šeštadienio rytą.

 

Trumpo administracija ryžtingai stengėsi išleisti į laisvę Brunsoną, evangelinį pastorių, kuris vadovauja nedidelei Prisikėlimo Bažnyčiai Izmire. Jis buvo vienas iš dviejų tuzinų Amerikiečių sulaikytų po nepavykusio perversmo 2016 metais, ir buvo kaltinamas pagalba teroristinėms grupuotėms ir šnipinėjimui. Kaltinimus jis neigia.

 

https://thepropheticbride.wordpress.com/2018/10/13/vision-47-prayers-answered/

 

 

***BIBLIJOS PERLAI komentaras***

 

Daugiau straipsnių lietuvių kalba šia tema:

 

https://www.vz.lt/article/20181013/ARTICLE/181019787

 

http://https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/pasaulis/is-turkijos-paleistas-jav-pastorius-ovaliajame-kabinete-meldesi-su-donaldu-trumpu-57-1044218

 

Andrew Brunson nuotrauka: