Šarlenės regėjimai

Šarlenės regėjimas Nr. 40 – Melskitės už Trumpą

2018 m. kovo 11 d.

 

Iš Sosto paalpos, nuėjau įprastu keliu pažiūrėti regėjimo. Vaizdas atsivėrė ties sprogimu danguje, bent jau taip manau; galbūt kažkoks saulės ar kosminis įvykis? Mačiau daug masyvių žybsnių besiveržiančių visur aplink iš saulės, taip bent manau? Negavau dėl to jokio patvirtinimo. Mąstau, ar šis įvykis nutiks prieš tai, ką toliau pamačiau.

 

Vaizdas pasikeitė į ligoninės aplinką. Buvo vakaras ir saulė buvo pradėjusi leistis. Mačiau juodus siluetus besileidžiančius nuo viršaus palei pastato sieną, kuris atrodė kaip raudonų ar rudų plytų ligoninės pastatas. Galbūt trys siluetai. Supratau, jog jie samdyti žudikai. Scena man priminė veiksmo/kovinį filmą. Tada pasirodo SWAT [Specializuota karinės įrangos ir taktikos] komanda ir nubėga prie greitosios priėmimo įėjimo, kuris yra mano dešinėje, ties 5-ta valanda. Aš esu vidutiniame aukštyje ir žiūriu į ligoninę, kad matyčiau didžiąją dalį pastato.

 

Scena pasikeitė ir dabar matau prezidentą [Donaldą Trumpą] ligoninės lovoje, ir kambarys yra gerai saugomas; ten yra žmonės, agentai, personalas, kariai kambaryje ir už kambario – jie yra visur! Atrodo, lyg būtų koks chaosas, kai pasirodo SWAT komanda. Supratau, jog tai yra dirbtinai sukurta, kaip dalis apgaulės, nes vis dar yra ruošiamasi kitam bandymui nužudyti prezidentą.

 

Kažkas tarp karių išduoda Trumpą. Matau kažką apsirengusį tamsia karine apranga, ligoninės koridoriaus gale kalbantį su kažkuo prie išėjimo durų prie laiptų. Koridoriuje tvyro dūmai arba rūkas – galbūt nuo ašarinių dujų?

 

Jėzus pasakė: “Mes turime melstis už jo [Trumpo] apsaugą”. Šis regėjimas yra susijęs su regėjimu Nr. 29.

 

http://https://thepropheticbride.wordpress.com/2018/03/11/vision-40-pray-for-trump/