Šarlenės regėjimai

Šarlenės regėjimas Nr. 33 – Meteorai trenkiasi į Druskos ežerą (JAV)

2018 m. vasario 26 d.

 

Ruošiausi lipti laiptais žemyn į regėjimų vietą ir pažvelgiau į kairę. Išvydau smilkalų aukurą (man kiek pridengtas) su pilkais dūmų ruoželiais kylančiais nuo jo. Žinojau, jog dūmai kyla dėl Tikinčiųjų maldų. Nuėjau į regėjimų vietą. Sutikau savo draugę ir pažvelgėme į ekraną.

 

Ekranas atsivėrė ties vaizdu, man sėdint kanojoje. Buvau gražiame švariame ežere, lygiame lyg stiklas, apsupto kalnų. Kvapą gniaužiantis vaizdas. Išgirdau dundesį virš savęs ir pažvelgusi išvydau skaisčią šviesą ir liniją tirštų dūmų už jos. Iškart supratau, jog tai meteoras. Pakilau paskui jį pažiūrėti, kur jis nusileis. Jis nukeliavo virš kalnų ir atsitrenkė į miestą, kuris randasi slėnyje apsupto kalnais. Visas miestas buvo sunaikintas.

 

Paklausiau, ar tai Kanados, ar Amerikos miestas, bet negavau jokio patvirtinimo. Bet, kai internete paieškojau miesto, kuris būtų prie ežero ir apsupto kalnais, suradau Solt Leik Sitį, Jutos valstijoje. Pajaučiau, jog tam miestui artėja teismas. Pasimeldžiau dėl pavirtinimo.

 

Aš paklausiau Jėzaus, ar tai tas miestas ir Jis atsakė: “Taip”. Jėzus paminėjo, jog “Jie iškreipė Dievo Žodį ir jų pamatai yra padėti ant melo”. Supratau, jog jis turi omeny mormonizmą.

 

https://thepropheticbride.wordpress.com/2018/02/26/vision-33-meteor-to-hit-salt-lake/

 

 

***BIBLIJOS PERLAI komentaras***

 

2020 m. kovo 18 d. Jutos valstiją sudrebino negiliai įvykęs žemės drebėjimas. Jo metu nukentėjo Solt Leik Sičio šventyklos varinė 3,8 m aukščio varinė statula, vaizduojanti mormonų pranašą. Iš šios statulos rankų iškrito trimitas. Solt Leik Sitis yra 16 mln. sekėjų turinčios Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus (Mormonų) Bažnyčios pagrindinis centras. Manau, jog tai Dievo perspėjimas. Plačiau apie šį įvykį skaitykite čia:

https://www.lrt.lt/naujienos/pasaulyje/6/1152913/jutoje-ivyko-5-7-balo-zemes-drebejimas