Šarlenės regėjimai

Šarlenės regėjimas Nr. 325 – Papildymas: kas įeina į "vakcinų" sudėtį

Sveiki, skaitytojai,

 

Man buvo atsiųsta Stew Peters iš rumble.com ataskaita/video apie Amerikos daktarę Carrie Madej, kuri ištyrė dvi skirtingų firmų „vakcinas“ po mikroskopu. Tai buvo ganėtinai siaubinga. Aš paklausiau Jėzaus apie tai ir Jis man liepė peržvelgti informaciją, kurią aš surinkau praėjusį 2020 m. lapkritį. Jėzus padrąsino mane vėl įspėti žmones.

 

Mano supratimas toks, jog tie, kurie priima injekcijas, jų kūnai yra pripratinami su biometrine technologija: nanodalelėmis – su kiekviena sekančia injekcija, jos grupuosis ir augs, prisijungdamos prie kūno ląstelių. Taip paruošiami pamatai ateities „vakcinoms“, dar didesniam biometrinių blokų sukūrimui, kol galiausiai kūnas yra transformuojamas į dirbtinio intelekto kūrinį. Žmonės bus tam tikra prasme kaip kompiuteriai. Aš tikiu, jog kai Dievas paliepė nepriimti ateities „vakcinų“, kurios atsiras po sekančios globalios pandemijos, Jis įspėjo mus, jog tos injekcijos yra galutinis užbaigiamasis laiptelis, kuris palydės link žvėries sistemos. Kūno DNR struktūra bus pakeista. Tu nebegalėsi pakeisti savo minčių ar jų atsisakyti, nes jos bus viena su tavimi. Tai skamba kaip iš mokslinės fantastikos srities ir atrodo neįtikėtina, bet aš dėkoju Viešpačiui, jog Jis atskleidžia šią informaciją mums per daugelį savo pranašų tam, kad mes būtume įspėti. Štai todėl Jėzus ir sakė, jog „vakcinos“ yra pavojingos ir mes neturėtume jų priimti. Tai ne tik kad jums nepadės, bet tai jums pakenks.

 

Aš žinau iš dalies ir pranašauju iš dalies. Dievas atskleidžia tiesą. Melskitės, kad žmonės tai priimtų!

 

[Nuoroda į rumble.com esantį Carrie Madej tyrimą]

https://rumble.com/vn482j-dr.-carrie-madej-first-u.s.-lab-examines-vaccine-vials-horrific-findings-re.html

 

https://thepropheticbride.wordpress.com/2021/10/04/update-report-on-whats-inside-the-vaccinations/

 

 

***BIBLIJOS PERLAI komentaras***

 

Keletas nuotraukų, kurios buvo parodytos video metu.

 

Pirmiausia buvo kalbėta apie šios firmos vakcinas:

 

 

Vaizdai, kurie pasimatė po mikroskopu. Pirmiausia, daktarė sakė, jog vaizdas buvo išplaukęs, bet po kurio laiko, vakcinai sušylant, pasirodė visa gausybė spalvų nuo ryškiai mėlynos, geltonos, rožinės ir pan. Tuomet pasimatė šie dariniai:

 

 

 

 

 

Ji minėjo, jog šie dariniai suplaukė į vieną krūvą, tarsi suaugo:

 

 

 

Štai šis darinys, esantis su čiuptuvais, daktarės žodžiais, sugebėjo pasikelti ir judėti...

 

 

 

Tokius pat vaizdus ji gavo ir ištyrusi antrą tos pačios firmos mėginėlį:

 

 

 

Toliau buvo kalbama apie šios firmos vakciną:

 

 

Vaizdai po mikroskopu:

 

 

Ši žemiau esanti struktūra, anot daktarės, primena hidrogelį. [Hidrogelis yra polimeras, kuris netirpsta vandenyje. Jis naudojamas biomedicinos srityje. Daugelis hidrogelių yra sintetiniai.]

 

 

Dar daugiau šios vakcinos vaizdų iš po mikroskopo: