Šarlenės regėjimai

Šarlenės regėjimas Nr. 3 – Būsimas tikinčiųjų persekiojimas / FEMA

2018 m. sausio 5 d.

 

Vėl, kaip visada garbinimo, šlovinimo ir maldos metu, aš atsidūriau toje pačioje Sosto patalpos vietoje. Aš paklausiau, ar yra daugiau pasižiūrėti. Iškart išvydau tamsų vaizdą, buvo naktis. Mačiau tai, kas priminė kalėjimą ar belaisvių stovyklą. Tai buvo didžiulis plačiai išsidėstęs pastatas panašiai kaip parkavimo aikštėje, aptvertas aukšta tinkline tvora, kurios viršuje buvo vingiuota spygliuota viela. Pastatas man priminė Walmart’ą.

 

Priekyje kalėjimo stovėjo apsaugos bokštas su ginkluotu kariu jame. Vartai buvo kiek žemiau prie bokšto. Vokiečių aviganis patruliavo priekyje tvoros. Priekyje viso šito pastato buvo visureigio/džipo tipo (angl. hummer) kariniai automobiliai. Aš juos atpažinau iš 2015 metų gruodžio mėnesio regėjimo, kuriame mačiau šiuos automobilius savo miesto gatvėse [Šarlenė yra iš Kanados]. Jie yra pilkšvos spalvos.

 

Šviesos buvo nukreiptos link “kalėjimo”, todėl ir galėjau jį gerai matyti. Supratau, jog tai yra artėjantis tikinčiųjų persekiojimas. Mane tai sukrėtė. Buvau išsigandusi, bet suprantau, jog nereikia bijoti.

 

https://thepropheticbride.wordpress.com/2018/01/05/vision-3-coming-persecution-of-the-believers/