Šarlenės regėjimai

Šarlenės regėjimas Nr. 29 – Trumpas taikinys / Melskitės už prezidentą!

2018 m. vasario 17 d.

 

Po laiko praleisto Sosto patalpoje, Jėzus leido man suprasti, jog yra dar vienas regėjimas. Lipdama laiptais žemyn, pažvelgiau į kairę ir šį kartą galėjau matyti labai daug šios vietos, daugiau nei kada nors iki šiol. Taip pat mačiau dar keletą milžiniškų baltų kolonų tolumoje, kurios yra eilėje, bet žymiai toliau. Grindys yra gražios, jos atrodo baltos ir auksinės kaip perlai ir jos spindi. (Sunku apibūdinti). Aš žinau, jog jas matau dėl Dievo šlovės, kuris yra šviesos šaltinis.

 

Žiūrėdama ir lipdama laiptais žemyn, aš matau kelis šventuosius, sakyčiau mažiau nei penkis, vilkinčius baltais drabužiais, kurie yra kaip nykštukai palyginus su kolona, kurią dažnai matau fone mano kairėje, ties devinta valanda. Didžioji atvira erdvė man primena gražią šokių salę, bet dešimt kartų didesnę. Regėjimų patalpoje yra kitų Tikinčiųjų/šventųjų, kurie man išlieka paslėpti, bet manau, jog jie taip pat vilki tais drabužiais. Mano draugė taip pat yra ten, visų gale laukianti manęs. Mes pasisukame į ekraną.

 

Vaizdas atsiveria matant gražų krioklį. Tada scena pasikeičia ir pasirodo prezidentas Donaldas Trumpas, kalbėdamas iš sakyklos ant pakylos. Jis vilki kostiumą. Jo žmona sėdi už jo, jam iš kairės (ji dėvi aukštakulnius, nežinau, kodėl aš tai mačiau) kartu su daug visokių diplomatų ir/arba agentų, kurie jį apsaugotų. Vėjuota, nes matau, kaip jo plaukai yra taršomi vėjo.

 

Staiga išvydau, kaip prezidentas yra pašaunamas! Panašu, jog jam pataikė į jo dešinę krūtinės/pečių vietą. Sunku buvo pasakyti. Viskas labai greitai įvyko. Vaizdas pasikeitė man dabar matant pakylos šoninę pusę ir kaip Trumpas nugriūna ant žemės. Pakyla riksmai, žmonės bėga, kyla sujudimas, nes agentai iš karto jį apsupa. Taip pat yra žmonės, kurie apsupa prezidento žmoną. Matosi chaosas ir riksmai, kol žmonės bėgdami ieškosi priedangos. Nemačiau, kad būtų dar šauta. Buvo tik vienas šūvis.

 

Paklausiau Jėzaus, ar prezidentas mirs ir Jis atsakė: “Ne”, bet tada pridūrė “Melskitės už jo apsaugą”. Mano supratimu yra planuojamas jo nužudymas ir mes turime melstis už Trumpo apsaugą. Maldos pakeičia rezultatą. Taip pat, Jėzus nepaaiškino, ką krioklys turi bendro su prezidento nužudymu. Prašau melskitės už prezidentą!

 

https://thepropheticbride.wordpress.com/2018/02/17/vision-29-cover-your-president-with-prayer/

 

 

Regėjimo Nr. 29 papildymas

2019 m. vasario 19 d.

 

Tai atsakymas į paklausimą dėl regėjimo Nr. 29. Kažkas paklausė, ar krioklys, kurį aš mačiau gali būti iš Vietnamo, nes prezidentas Trumpas ten neužilgo planuoja išvyką.

 

Šis krioklys yra Singapūre Jurong paukščių parke ir tai sukėlė man prisiminimus. Buvau pamiršusi, kaip jis atrodo (nuotr 1 ir 2). Krioklys buvo vienas ir apaugęs augalais. Krioklai Vietname yra per arti vienas kito. Bet suradau vieną, kuris atrodo panašiai, kaip aš mačiau. Tai trečia nuotrauka.

 

1. Singapūras

 

2. Singapūras

 

3. Pa Sy Vietnamas

 

Pasimeldusi aš supratau, jog “Buvo daug bandymų pasikėsinti į Trumpo gyvybę, kurie buvo sukliudyti dėl Tikinčiųjų maldų. Mums reikia ir toliau melstis už jo apsaugą, nes planai jo nužudymui vystomi toliau. Ir melskitės už išmintį. Jis vis kovoja savyje”.

 

https://thepropheticbride.wordpress.com/2019/02/19/update-vision-29-2/