Šarlenės regėjimai

Šarlenės regėjimas Nr. 266 – Trumpas sugrįš. Sudėkite savo pasitikėjimą į Dievo pažadą

2021 m. sausio 25 d., pirmadienio popietė

 

Šiandien pasninkavau, meldžiausi ir šlovinau.

 

Girdėjau, jog yra pranašų, kurie prisipažino suklydę savo pranašavimuose, kuriuose sakė, jog Trumpas bus perrinktas prezidentu. Dėl to aš nusivyliau ir mane apėmė abejonės, jog galbūt ir man reikia pripažinti, jog klydau ir buvau pasiryžusi tai padaryti, jeigu Jėzus man pasakytų, jog taip turiu pasielgti. Jėzus manęs paklausė: “Ką aš tau sakiau?” O aš atsakiau: “Tu sakei, jog jei aš tikėsiu, tai išvysiu Dievo šlovę.” (Jono 11:40). Jis manęs vėl paklausė: “Ar pasitiki Manimi, ar tiki, jog tai, ką tau sakau yra tiesa?” Ir aš atsakiau: “Prisipažįstu, Jėzau, jog šiame laukime svyravau savo pasitikėjime tuo, ką man sakei. Netgi tuomet, kai Tu man pakartotinai vis rodei savo pažadą kituose regėjimuose, jog Trumpas užims šias pareigas. Leidausi abejonėms linksminti mano mintis ir tam tikru momentu klausiausi priešo balso, o ne Tavojo. Gailiuosi, prašau atleisk man.”

 

Jėzus tada nukreipė mane link dainos, kurią Jis buvo davęs man anksčiau dėl kitų dalykų: Kristene DiMarco “Take Courage” https://youtu.be/r49V9QcYheQ?list=RDMM Manau, jog daina turėtų vadintis “Jis laukime” :) Pradėjau iš naujo įsiklausyti į žodžius… “He will reveal all that is to come. Hold on to your hope as your triumph unfolds…He’s never failing… He’s faithful… He will finish what He has begun. He will keep His promise to me…He’s in the waiting…Stay steadfast…” [“Jis atskleis viską, kas turės įvykti. Laikykis vilties, nes artėja tavo triumfas… Jis niekada nenuvilia… Jis ištikimas… Jis pabaigs tai, ką pradėjo. Jis laikysis man duoto pažado… Jis laukime… Laikykis tvirtai...”]. Patvirtinimui, konkrečiai paklausiau, ar šią dainą jis davė dėl savo pažado, jog Trumpas užims prezidento pareigas ir Jėzus atsakė: "Taip, dukra. Tikėk ir neabejok. Uždaryk priešui abejonių duris. Paimk į nelaisvę kiekvieną mintį ir padaryk jas paklusnias Man.” Tada Jis pasakė man pasižiūrėti.

 

Pažvelgiau aukštyn ir Jėzus parodė Trumpą vėl esantį ant pakylos, besikreipiantį į žmones. (Tą patį vaizdą esu mačiusi regėjime Nr. 260), bet šį kartą, Jėzus taip pat buvo regėjime. Jis stovėjo Trumpo dešinėje, šiek tiek už jo. Trumpas buvo truputį emocionalus, bet kalbėjo su užtikrintumu. Išvydau galingą angelą kairėje pakylos pusėje, bet labiau prie minios. Kokia žinia?

 

“Aš pabaigsiu tai, ką pradėjau. Žiūrėk ir pamatysi, ką Aš padarysiu. Išlik nepajudinama ir melskis už Trumpą.”

 

https://thepropheticbride.wordpress.com/2021/01/25/vision-266-trump-will-return-continue-to-put-your-trust-in-gods-promise/