Šarlenės regėjimai

Šarlenės regėjimas Nr. 255 – Atpažink dangaus ženklus ir stebuklus. Ne visi yra iš Dievo

2020 m. lapkričio 13 d., penktadienio rytas

 

Leidau laiką su Dievu tyloje arba “tiesiog buvau” su Dievu. Aš buvau nusilenkusi Jo šventykloje ir aš paklausiau Jo, kur mes šiandien turėtume eiti? Jis nuvedė mane į kalno viršų, kur aš daug kartų esu ten buvusi – tai vieta danguje su kriokliu ir upe, sodais, mišku, ežeru ir kalnais. Dievas atėjo pas mane liūto pavidalu, kaip kad dažnai Jis taip ateina, ir pasakė: “Ką tu matai?” Aš atsakiau, jog matau dangų ir debesis. Ir jis pasakė: “Stebėk dangų. Daugybę ženklų ir stebuklų yra parodoma ir bus parodyta – nuostabių ir gražių stebuklų danguje, bet ne visi jie yra iš Manęs. Priešas kopijuoja. Nebūk apgauta. Klausk Manęs, kuris stebuklas yra iš Manęs ir kuris yra priešo.” Ačiū, Dieve, jog man tai pasakei. Aš paklausiau Jo, kodėl yra svarbu, kad mes žinotume skirtumą? Jis atsakė: “Kad suprastumėte laiką, kuiame esate, kaip išpranašauta Rašte. Yra padidėjęs demonų aktyvumas, kad apgautų žmones. Pažink Mano Žodį.”

 

Apaštalų darbai 2:18-19

 

18 Taip pat ir savo tarnams bei tarnaitėms

tomis dienomis aš išliesiu savosios Dvasios,

ir jie pranašaus.

19 Aš darysiu stebuklų aukštai danguje

ir apačioje, žemėje, parodysiu ženklų:

kraujo, ugnies bei rūkstančių dūmų.

 

Mato 24:24

 

24 Atsiras netikrų mesijų ir netikrų pranašų, ir jie darys didelių ženklų bei stebuklų, mėgindami suklaidinti, jei tai įmanoma, net išrinktuosius.

 

https://thepropheticbride.wordpress.com/2020/11/13/vision-255-discern-the-signs-and-wonders-in-the-sky-not-all-are-from-god/