Šarlenės regėjimai

Šarlenės regėjimas Nr. 247 – Izraelis atakuojamas raketomis: Ezechielio 38 skyriuje aprašytas karas / Įėjimo į Dievo Šventyklą aprašymas

2020 m. spalio 1 d. ketvirtadienio rytas

 

Kartais Dievas man suteikia regėjimą mano “tiesiog buvimo” su Dievu laiku. Tai nėra dažna, bet mano nuolatiniai skaitytojai žino, jog esu kelis regėjimus turėjusi tuo buvimo tyloje su Dievu ir Jo klausymosi laiku. Esu buvusi keliose skirtingose vietose, kuriose galiu būti su Dievu. Paskutiniu metu – tai įėjimas į Dievo šventyklą kalno viršuje. Pabandysiu aprašyti tai, ką aš matau. Mano kelias iki “tiesiog buvimo” laiko prasideda kalno papėdėje. Aš lipu tuo kalnu, kol pasiekiu debesies pakraštį, ten kur yra plyšys uoloje su vaizdu į slėnį ir upe mano kairėje ir kitais kalnais mao dešinėje. Nuo ten prasideda laiptai iškalti uoloje ir aš jais lipu į viršų, kol išlendu iš debesies. Kuo arčiau šventyklos laiptai, tuo ryškesnė šviesa. Kai išlendu iš debesies, tada aš jau stoviu priešais plačius laiptus iš visiškai balto akmens. (Lipimas jais man primena lipimą pietiniais laiptais, esančiais senojoje Jeruzalėje, kai aš lankiausi Izraelyje 2017 metais.) Laiptų viršuje ir iš abiejų pusių stovi po galingą angelą. Jie yra labai aukšti ir dėvi ginkluotę. Aš paprastai pasisveikinu su angelais, kai lipu laiptais (jie man nieko nesako, ir iki šiol mane ignoravo, bet manau jog jie tikrai žino, jog aš ten esu!). Toliau einu pro kažką panašaus į vidinį kiemą ir ateinu iki įėjimo į šventyklą. Ten yra dvi didžiulės kolonos: po vieną prie kiekvienos įėjimo pusės. Angelai yra netgi aukštesni nei šios kolonos. Paprastai ten tiesiog nusilenkiu. Viską pradedu atgaila ir šlovinimu, kad nuraminčiau savo širdį ir mintis. Tai nėra lengva padaryti, nes lengvai prarandu sukoncentruotą dėmesį, bet galiausiai aš ten patenku. Šlovė Viešpačiui, Jis yra PATS Kantriausias!!

 

Šiandien tuo laiku, Dievas mane perkėlė ir aš atsiradau vandenyne. Aš plaukiau, ir mačiau, ir kvėpavau po vandeniu. Staiga po manimi greitai praplaukė raketa ir kilo viršun ir išniro iš vandens. Tada mano perspektyva pasikeitė ir dabar aš buvau vidutiniame aukštyje, o tai reiškia virš vandens. Mačiau tą raketą nutaikytą į žemę, kuri matėsi horizonte. Supratau, jog ataka skirta Izraeliui. Esu turėjusi tiek daug regėjimų apie artėjantį karą Izraelyje.

 

Paklausiau Dievo, ką visa tai reiškia? Ir Jis atsakė: “Bus taika ir saugumas su visais tais sandoriais, kuriuos Izraelis sudarinėja su tautomis aplink jį. Mano paveldas labai greitai patirs karą: Jeruzalė degs ir tai paskatins antikristo atėjimą.” Ar tai karas iš Ezechielio 38 skyriaus? “Taip, dukra.”

 

Ir toliau melskitės už Izraelį. Melskitės, jog Dievas patrauktų juos prie Ješua ir jie įtikėtų, jog Jis yra jų Mesijas.

 

Tai nuotrauka, kurią aš padariau, kai lankiausi Izraelyje 2017 metų vasarį, nuotraukoje yra pietiniai senosios Jeruzalės laiptai. Jėzus buvo ėjęs šiais laiptais į šventyklą. Vartai dabar yra užblokuoti.

 

 

https://thepropheticbride.wordpress.com/2020/10/01/vision-247-missile-attack-on-israel-the-war-of-ezek-38-description-of-the-entrance-of-gods-temple/

 

 

***BIBLIJOS PERLAI komentaras***

 

Susijusi šv. Rašto ištrauka:

Kai žmonės kalbės: „Taika ir saugumas“, tada juos ir ištiks netikėtas žlugimas, tarytum gimdymo skausmai nėščią moterį, ir jie niekur nepaspruks. (1 Tes 5:3)