Šarlenės regėjimai

Šarlenės regėjimas Nr. 239 – Žodis iš Viešpaties: artinasi baisesnis už koronavirusą

2020 m. rugpjūčio 7 d. penktadienio rytas

 

Buvau Dievo šventykloje mano “tiesiog buvimo” laiku. Tai vieta, kurioje būnu, kai užlipu laiptais, kurių kiekvienoje pusėje stovi po galingą angelą, praeinu kiemo vietą prieš eidama pro labai aukštą įėjimą su didžiulėmis kolonomis abiejose pusėse. Aš tada ateinu į šią vietą, kuri yra maždaug ta vieta prieš įeinant į Sosto patalpą. Ten yra daug aukštų kolonų, kurios išsidėsčiusios abiejose tako/koridoriaus pusėse link ryškių šviesų. Bet aš neinu labai toli. Matau save žemai nusilenkiančią su veidu prie žemės. Aš esu labai mažytė palyginus su didybe to, ką matau aplinkui. Viskas yra baltos spalvos.

 

Angelas pasitiko mane ir perdavė žinutę:

 

“Pasakyk žmonėms: jūsų tautai artinasi kai kas žymiai baisesnio. Dievas ruošiasi ją dar labiau sudrebinti. Tai ne covid, bet panašu į tai. Dievas sustiprins Savo žmones. Pradėkite kaupti atsargas – atsargas, kurios ilgai negenda. Nepanikuokite. Tai ne taip skubiai įvyks.”

 

Pasiteiravau Jėzaus apie šią žinutę. Paklausiau, ar tai pranašo Sadhu pranašystės patvirtinimas, kurioje jis kalba apie besiartinančią ligą, kuri bus kur kas baisesnė nei covid/koronavirusas ir išplis globaliu mastu ir pražudys daug žmonių. Ir Jėzus atsakė: “Taip.” Paklausiau, ar daug mirs. Jėzus atsakė: “Taip.” Supratau, jog Dievas tam leidžia įvykti, kad žmonės sugrįžtų pas Jį. Prašau, atgailaukite ir sugrįžkite pas Viešpatį!

 

Vėliau, dienos bėgyje, paklausiau Dievo, ar žmonės paklausys? Ir Jis atsakė: “Palaiminti tie, kurie klausosi Mano pranašų. Tie, kurie paklausys bus pasiruošę. Trokštu, jog žmonės pasitikėtų Manimi. Nustokite klausytis baimės. Būkite atidūs apgaulei. Ji įgalina baimę."

 

https://thepropheticbride.wordpress.com/2020/08/07/word-from-the-lord-worse-than-the-coronavirus-is-coming/

 

 

***BIBLIJOS PERLAI komentaras***

 

Pranašo Sadhu Sundar Selvaraj pranašystę anglų kalba galite peržiūrėti čia:

 

Trumpoji versija:

https://www.youtube.com/watch?v=7cpYsWx2FZw

 

Ilgesnė versija:

https://www.youtube.com/watch?v=MhgY7xcaoIY

 

Trumpai aprašysiu, kas buvo kalbėta, jei negalėtumėte peržiūrėti:

Šio viruso atmaina bus panaši į covid. Virusas sukels didelį skausmą, panašų į tokį, kokį sukelia širšės įgėlimas. Viruso “geluoniai” bus išsidėstę ant viso viruso paviršiaus ir jo patekimas į organizmą bus skausmingas. Taip pat virusas galės “gelti” kraujo ląsteles ir taip nuodai pasklis po visą kūną. Šis virusas sukels stiprų karščio pojūtį, temperatūra kils virš 38 laipsnių. Kūnas ir veidas pasidengs skauduliais, bet ypač krūtinės sritis. Daktarai ir mokslininkai bus pasimetę, nes negalės atrasti jokio vaisto ar vakcinos nuo šios ligos.

 

 

Papildymas 2020 m. rugpjūčio 10 d.

 

Sveiki,

Gavau keletą paklausimų apie tai, kokiam laikotariui pasiruošti atsargų.

 

Todėl paklausiau Jėzaus apie tai, nes kaip žinote, mano pažinimas dalinis ir mano regėjimai daliniai. Pasiūliau 3 mėnesių atsargų kaupimą ir Jėzus sakė, jog tinka. Tada šiek tiek padidinau limitą tam, kad sulaukčiau patvirtinimo ir tuomet pasiūliau 6 mėnesių laikotarpį ir Jis atsakė: “Tai per daug.”

 

Supratau, jog Jėzus nenori, kad prisištabeliuočiau iki lubų :) Šis laikotarpis gali būti kiek skirtingas kitoms šalims: pridėkite kokį mėnesį ar panašiai. Bet Jis nenurodė konkrečiai. Šis laiko tarpas yra apytikslis rodiklis.

 

Atsargos – tai dalykai, kuriuos įprastai naudojate: maistas ir namų apyvokos daiktai.

 

Ilsėkitės Jame.

 

Nebijokite!

 

Būkite palaiminti. Šarlenė.

 

https://thepropheticbride.wordpress.com/2020/08/10/re-vision-239-the-word/