Šarlenės regėjimai

Šarlenės regėjimas Nr. 219 - Žodis iš Dievo: "Skaitykite mano Žodį" / Dievas kaip Liūtas / Dangus

2020 m. balandžio 15 d.

 

Šį rytą garbinau Sosto patalpoje ir tęsiau laiką, pildydama savo žurnalą [kaip asmeninį dienoraštį], kalbėdama su Jėzumi ir skaitydama Dievo žodį. Tada nuėjau į dangaus vietą, į kurią aš einu, kad tiesiog pabūčiau su Dievu - mano ramybės vieta, kurioje Dievas man pasirodo liūto pavidalu. Šios vietos aprašymą esu jums palikusi ankstesniame regėjime, t.y. Nr. 218. Tai vieta, mano žmogišku suvokimu, kažkur arti Šventyklos. Šiandien, aš įšokau į vandens baseiną [vandens telkinį] šalia krioklio. Šio baseino dugną dengia įvairiausi perlai, deimantai, brangakmeniai, ir įvairių formų metalas. Ten, taip pat yra ir lobių skrynia, vidutinio lagamino dydžio. Ji yra auksinė su brangakmeniais ant jos. Ankstesniais kartais, esu radusi joje įvairų daiktų, skirtų man. Vanduo yra krištolo skaidrumo ir tu gali jame kvėpuoti. Šiandien, iš skrynios išėmiau knygą. Ji buvo juoda, tada ji pasidarė raudona ir galiausiai - balta. Išlipau iš baseino ir atėjau prie Dievo, kuris buvo kaip liūtas, sėdintis šalia krioklio, jo dešinėje, laukiantis manęs. Pagarbinau Jį ir padėjau savo galvą ant jo milžiniškos dešinės letenos. Aš buvau tyli; mokausi būti rami. Tai man sunki pamoka ir man reikia labai stengtis. Aš paklausiau Dievą apie knygą.

 

Jis pasakė: "Knyga - Mano žodis. Joje gyvenimas - išgelbėjimas. Kai širdis yra tamsi ir skaito Mano žodį, tai jai suteikia šviesos; atskleidžia nuodėmę ir atveda ją į atgailą bei sutaikymą. Širdis yra apvaloma ir tampa balta, baltesnė už sniegą. Pasakyk žmonėms skaityti Mano žodį. Laikas atgailai! Laikas giliai įsišaknyti tikėjime. Artėja daugiau audrų. Remkitės į Mane ir jūs nugalėsite."

 

https://thepropheticbride.wordpress.com/2020/04/15/vision-219-word-from-god-read-my-word/

 

 

***BIBLIJOS PERLAI komentaras***

 

Ištraukos iš Šv. Rašto:

 

"Esate paraudę nuo nuodėmių, bet aš išbalinsiu jus kaip sniegą. Jūsų nuodėmės raudonos it kraujas, bet jos gali tapti baltos it vilna." (Iz 1:18)

 

"Apvalyk mane yzopu, ir būsiu švarus, nuplauk mane, ir būsiu baltesnis už sniegą." (Ps 51:9)

 

"Geras žmogus iš gero savo širdies lobyno iškelia gera, o blogas iš blogo savo širdies lobyno iškelia bloga." (Lk 6:45)

 

Šv. Rašte Dievas dažnai yra lyginamas su liūtu (liūtas - žvėrių karalius, Dievas - visos kūrinijos karalius). Todėl nenuostabu, jog ir danguje Dievas gali pasirodyti ir liūto pavidalu. Tai atitinka Šv. Raštą.

 

"Jie eis paskui VIEŠPATĮ,

riaumojantį tarsi liūtą." (Oz 11:10)