Šarlenės regėjimai

Šarlenės regėjimas Nr. 211 – Sąmokslas prieš Netanyahu

2020 m. vasario 26 d., trečiadienio vakaras

 

Sosto patalpoje šlovinau Jėzų dainomis ir Rašto deklaravimu. Pradėjau melstis ir kai priėjau prie 91-os psalmės deklaravimo, atsidūriau virš didžiulio miesto nakties metu. Mačiau šviesų jūrą. Mano vaizdas buvo aukštai iš viršaus, mačiau tai, kas, manau, yra Vankuverio miestas, Britų Kolumbijos provincijoje, Kanadoje. Tęsiau maldą ir atsidūriau mažame name su senyva porele jame. Jie žiūrėjo televizorių. Pradėjau juos drąsinti ir kalbėti jiems tiesą; pasidalinau su jais savo išgelbėjimo abėcėle ir padainavau jiems [krikščioniškas giesmes]. Pasimeldžiau už juos. Meldžiau, jog Dievas patrauktų juos prie Jėzaus ir jie būtų išgelbėti.

 

Sugrįžau prie baltojo suolelio. Jėzus padrąsino mane dėl senolių porelės sakydamas: “Aš juos kviečiu”. Ačiū Jėzau!! Jų laikas beveik baigėsi, todėl pasimelskite už juos. Ačiū.

 

Nulipau laiptais, susitikau su mane pasitinkančia grupe ir nuėjome į regėjimų vietą, kur kiti jau buvo susirinkę. Vaizdas atsivėrė ties milžiniška Izraelio vėliava plaikstoma vėjyje. Mačiau tik dalį stiebo, nes vėliava užpildė ekraną. Tada vaizdas pasikeitė ir mačiau ministro pirmininko Netanyahu veidą, užpildantį ekraną, o tada iškart ekranas užsipildė su skirtingomis jo perspektyvomis, kreipiantis į žmones; vienu kampu jis mojavo miniai kartu su savo žmona, stovinčia šalia jo ant pakylos. Kitu kampu, jis spaudė rankas daugeliui izraelitų. Dar kitu kampu, buvo džiaugiamasi dėl jo. Tada vaizdas pasikeitė ir išvydau didžiulį šėtoną stovintį man iš kairės, pučiantį ugnį link ministro pirmininko Netanyahu, kuris stovėjo man iš dešinės. Įsivaizduokite drakoną, stovintį ant dviejų kojų atsigręžusį į žmogų. Mano vaizdas buvo kiek iš toliau, todėl mačiau visą šią sceną, kai jie buvo atsigręžę vienas į kitą. Liepsna jo nelietė, nes buvo didelis atstumas tarp jų, bet buvo akivaizdu, jog šėtonas jį puola.

 

Supratau, jog visos scenos atskleidžia, jog jis laimės rinkimus. Paklausiau Jėzaus dėl patvirtinimo. Jėzus atsakė: “Taip, jis laimės”. Vadinasi, tai jau nuspręsta? “Taip”. Atsakė Jėzus. Taip pat supratau, jog yra sumanymas prieš ministrą pirmininką ir mums reikia melstis už jį – už jo apsaugą: fizinę, emocinę ir dvasinę, ir taip pat melskitės, jog jis laimėtų rinkimus. (Mąstau apie Danielių šiuo atveju. Jis žinojo apie pranašo Jeremijo pranašystę, jog Izraelis sugrįš į Jeruzalę po nelaisvės Babilone, bet jis nenustojo už juos melstis! Jis ir toliau meldėsi 3 kartus dienoje!).

 

Tikintieji, užtarkime premjerą Netanyahu!

 

https://thepropheticbride.wordpress.com/2020/02/26/vision-211-assignment-against-netanyahu/

 

 

***BIBLIJOS PERLAI komentaras***

 

2020 m. kovo 3 d. paskelbta, jog rinkimus laimėjo Netanyahu partija. Daugiau skaitykite čia:

https://m.delfi.lt/uzsienyje/article.php?id=83675059&fbclid=IwAR3NC3HipH-a-MMOO2IjArTru7t0pKdpLl3Y2TObNcx-qDJaLnACWd5MCuY

 

2020 m. gegužės 17 d. Izraelio parlamente prisiekė nauja vienybės vyriausybė:

https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/pasaulis/izraelio-parlamente-prisieke-nauja-vienybes-vyriausybe-57-1319340