Šarlenės regėjimai

Šarlenės regėjimas Nr. 205 – Trumpas perrenkamas / Patarnavimas Australijoje

2020 m. sausio 24 d.

 

Šiandienos garbinimui ir šlovinimui Sosto patalpoje man padėjo šios dainos Kim Walker Smith: I Exalt Thee ir JPCC Worship: Glory to Glory ir keletas giesmių. Aš pradėjau melstis susikoncentravusi ties persekiojamais Tinkinčiaisiais ir tais, kurie juos persekioja; nes jiems visiems reikia maldų. Amen! Kai pradėjau skelbti 91-ą psalmę, atsidūriau virš Australijos. Daugumoje atvejų, aš keliauju ten, kur erelis nuskraidina (kuris yra vedamas Šventosios Dvasios), bet kartais, aš nusprendžiu nukeliauti į vietą, kurioje, kas nors kenčia ir pasimelsti už juos. Mačiau nedidelę šeimą, susiglaudusią ir matančią, kaip jų namas yra sunaikinamas liepsnose. Tai buvo širdį veriantis vaizdas. Aš jiems kalbėjau apie viltį ir padrąsinau. Aš jiems, kiek padainavau [krikščioniškas giesmes] ir viską užbaigiau juos palaimindama. Aš meldžiau lietaus šiai valstybei, o iki to laiko meldžiau, jog žmonės išgirstų Jėzų, kviečiantį juos sugrįžti pas Jį. Dievas nieko neatmeta.

 

Sugrįžau prie baltojo suolelio ir džiaugiausi būdama su Jėzumi. Suprantu, jog visokios nelaimės pasaulyje yra leidžiamos Dievo, kad žmonės sugrįžtų pas Jį. Gaila, jog viskas turi būti būtent taip. Man tai primena izraelitus [Šarlenė turi omeny Šv. Rašte aprašytus dalykus, kurie juos ištiko, kad jie sugrįžtų pas Dievą]. Mes nesame kitokie, nes mums taip pat prireikia sunkių aplinkybių, kad būtume sugrąžinti mūsų mylinčiams dangaus Tėvui, kuris yra ištikimas, greitas atleisti ir labai gailestingas; Jis nesielgia su mumis pagal mūsų nuodėmių dydį. Amen!

 

Sutikusi mane pasitinkančią grupę, nuėjau į regėjimų vietą ir pažvelgiau į ekraną. Jame pasirodė prezidento Trumpo veidas. Tada vaizdas pasikeitė ir mačiau jį lipantį laiptais ant pakylos ir pasitinkantį viceprezidentą Pence’ą, jis paspaudė jam ranką. Tada jis pasisuko ir kreipėsi į tautą. Visa vieta buvo pilna žmonių, panašiai kaip stadionas, girdėjosi džiūgavimas. Jis vilkėjo savo mėgstamą raudoną kaklaraištį ir tamsų kostiumą. Girdėjau jį sakant: “Ačiū, jog matote pro melą. Tęskime pradėtą darbą – padaryti Ameriką didžią.” Aš paklausiau Jėzaus, ar prezidentas Trumpas bus perrinktas ir jis atsakė: “Taip.” Aš paklausiau apie apkaltos situaciją, su kuria jis dabar susiduria. Žodis ‘reabilituoti [išteisinti]’ atėjo į mintį. Paklausiau Jėzaus, ar prezidentas bus išteisintas. Jėzus atsakė: “Taip. Amerikos žmonės tai pamatys ir perrinks jį.”

 

Mes turime ir toliau melstis už Trumpą. Manau, jog tai savaime suprantama, jog mes tai turime daryti, bet norėjau tai pabrėžti. Jeigi Jėzus kviečia mane toliau už jį [prezidentą] melstis, tai aš turiu tai paminėti savo regėjime. Taip pat melskitės už Demokratus [jie inicijavo Trumpo apkaltą], kurie priešo yra naudojami, kad sukliudytų Dievo darbui. Dievo valia bus įvykdyta, bet mes turime melstis.

 

https://thepropheticbride.wordpress.com/2020/01/24/vision-205-trump-is-re-elected/

 

 

***BIBLIJOS PERLAI komentaras***

 

JAV prezidento rinkimai turėtų įvykti 2020 m. lapkričio 3 d.