Šarlenės regėjimai

Šarlenės regėjimas Nr. 202 - JAV kariuomenė

2020 m. sausio 4 d.

 

Kaip visada, garbinau Viešpatį Sosto patalpoje. Deklaruodama 91 psalmę atsidūriau prie karinių bazių. Jos buvo apsuptos smėlėto, akmenuoto kraštovaizdžio. Supratau, jog jos yra kažkur Artimuosiuose Rytuose. Padrąsinau karius, padainavau [krikšč. dainas], kad būtų drąsūs Viešpatyie, ir palaiminau juos.

 

Grįžau prie baltojo suolelio ir paklausiau Jėzaus, kas vyksta su Iranu ir JAV dėl neseniai įvykusio Irano generolo Soleimani nužudymo, nes įtampa vis auga. Jėzus paminėjo, jog nors Iranas ir yra užtemdytas tokios neapykantos, jie visgi JAV nepuls. Nebus jokio karo. Jie stengsis atakuoti JAV iš keršto bet netiesiogiai ir niekada neveiks vieni. Rusija šiuo laikotarpiu nesikiš. Tam laikas dar neatėjo.

 

Nuėjau į regėjimų vietą, susitikau su mane pasitinkančia grupe ir nuėjome prie ekrano. Vaizdas atsivėrė ties ta pačia karine baze Artimuosiuose Rytuose. Ji buvo atakuojama. Pati bazė nebuvo kliudyta. Mačiau kaip raketa atsitrenkia ir sprogsta netoli bazės. Mačiau bėgančius karius. Paklausiau Jėzaus, ar ši bazė reprezentuoja visas JAV bazes ar kažkokią konkrečią bazę. Jis atsakė: "Konkrečią bazę." Paklausiau, ar bus atsakomieji veiksmai iš Irano ir Jėzus atsakė: "Taip". Bet visiško karo nebus? "Ne, ne šiuo metu". Kokia žinia? "Toliau melskite išminties ir apsaugos amerikiečių kariams ir tiems, kurie yra jų sąjungininkai. Toliau melskitės už prezidentą Trumpą."

 

https://thepropheticbride.wordpress.com/2020/01/04/vision-202-the-us-military/

 

Regėjimo Nr. 202 dalinis išpildymas

2020 m. sausio 7 d.

 

Atrodo, jog dalis regėjimo Nr. 202 yra išpildyta. Paklausiau Jėzaus, kodėl buvo atakuotos dvi bazės, o ne "konkreti viena" kaip Jis sakė. Jis atsakė: "Tik viena bazė buvo atakuota taip arti, kaip tu matei". Ir Jis man priminė, jog aš žinau iš dalies ir matau iš dalies.

 

https://thepropheticbride.wordpress.com/2020/01/07/vision-202-partial-fulfillment/

 

 

***BIBLIJOS PERLAI komentaras***

 

2020 m. sausio 3 d. JAV iniciatyva nužudomas Irano specialiųjų pajėgų generolas Soleimani, daugiau apie tai skaitykite čia:

https://infa.lt/39796/jav-raketinio-smugio-metu-bagdade-nuzudytas-irano-specpajegu-generolas/

 

Dėl šio įvykio Iranas ėmėsi atsakomųjų veiksmų:

https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/pasaulis/iranas-raketomis-smoge-dviem-amerikieciu-bazems-irake-auku-nera-57-1257018