Šarlenės regėjimai

Šarlenės regėjimas Nr. 19 – Galutinis mūšis / Jėzaus sugrįžimas

2018 m. sausio 31 d.

 

Buvau vietoje su kitais, kur matome regėjimus. Nebuvau tikra, ar bus dar koks regėjimas po paskutinio, kai mačiau Jėzų, kaip Karalių. Bet ekranas atsivėrė ties vaizdu, kur didžiulis arkangelas kaunasi su didžiuliu demonišku valdovu.

 

Žvelgdama už jų (jie buvo vaizdo priekyje) mačiau didžiulį mūšį vykstantį tarp angelų ir demonų, kovėsi jie dangaus plotmėje atrodo lyg virš Izraelio žemės. Atpažinau tą kraštą. Aš supratau, jog arkangelas yra tas angelas, kuris saugo Izraelį, o tai yra Mykolas. Tada aukščiau, savo kairėje ties 11 valanda, pamačiau Jėzų ateinantį debesyse, jojantį ant balto žirgo spindinčioje šlovėje su šventaisiais, kurie supa Jį. Jėzus vilkėjo baltai ir Jo akys liepsnojo. Pamaniau, jog jos atrodo kaip mėlyna ugnis.

 

Ten buvo tūkstančiai ir tūkstančiai šventųjų – nesuskaičiuojama daugybė – visi vilkėjo šarvus/ginkluotę ir buvo išsitraukę kalavijus. Vėl pažiūrėjau į Arkangelą, jo veidas atrodė kaip žmogaus, bet negalėjau iš arti matyti. Jis vilkėjo baltai kartu su gražiais auksiniais šarvais. Manau, jog mačiau ir kažką raudono – gal jo diržas, arba brangakmeniai ant diržo? (ta vieta nebuvo labai aiškiai įžiūrima). Jo kalavijas buvo šviesus, didžiulis ir auksinis. Jo sparnai buvo platūs, balti ir spindintys. Būtybė, su kuria jis kovojo, buvo didelis juodas drakonas – supratau, jog tai yra tamsos kunigaikštis.

 

Taip pat supratau, jog tai yra galutinis mūšis.

 

https://thepropheticbride.wordpress.com/2018/01/31/vision-19-the-final-battle/