Šarlenės regėjimai

Šarlenės regėjimas Nr. 15 – Antikristo iškilimas / Šėtono sostas / Pergamas Berlyne

2018 m. sausio 26 d.

 

Šis regėjimas labiau simbolinis nei tiesioginis. Šis regėjimas prasidėjo nuo to, jog ekraną užpildė Hitlerio veidas! Jis kalbėjo vokiškai, kreipdamasis į minias, panašu, jog tai galėjo būti kaip rinkimų kampanija. Atrodė, jog visa Vokietijos kariuomenė stovėjo jo priekyje, taip pat aš mačiau tą kariuomenę žingsniuojant gatvėmis. Tai buvo Berlyne.

 

Tada vaizdas pasikeitė į Pergamo Muziejų, kuris taip pat yra Berlyne. Mačiau Šėtono sostą. Greitai nuėjau pažiūrėti internete, ir iš tiesų tai atitiko, ką mačiau regėjime. Tai yra Pergamo altorius dar kitaip vadinamas šėtono sostu.

 

Aš paklausiau Jėzaus, ar šis regėjimas susijęs su antikristo iškilimu? Jis atsakė: “Taip”. Tada aš grįžau į regėjimą ir išvydau, jog tas vyras, vilkintis kostiumu – tas pats vyras iš mano ankstesnių regėjimų – užlipa laiptais iš to muziejaus. Kai jis pasiekė viršų, jis apsisuko, iškėlė rankas į viršų ir pareikalavo būti garbinamas ir šlovinamas. Buvau per toli, kad matyčiau jo veidą, bet jis yra kaukazietiškos odos spalvos.

 

https://thepropheticbride.wordpress.com/2018/01/26/vision-15-the-anti-christ-is-white/

 

 

***BIBLIJOS PERLAI komentaras***

 

Pergamo altoriaus nuotrauka: