Šarlenės regėjimai

Šarlenės regėjimas Nr. 11 – Antikristas būsimoje Šventykloje / Netanyahu bus apgautas

2018 m. sausio 20 d.

 

Iš paukščio skrydžio (iš aukštai žiūrėdama žemyn) mačiau vyrą apsigobusį galvą su baltos ir mėlynos spalvos maldos skara su kutais apačioje. Jis meldėsi šventykloje. Tada man buvo leista pamatyti jo besimeldžiančio profilį iš dešinės. Jis atsisuko į dešinę tarsi pažvelgdamas į mane trumpai akimirkai, jo veidas patapo baisus/šlykštus, o tada vėl sugrįžo tarsi į uždangą, kaip į gerai atrodančio vyro veidą. Aš esu mačiusi šį baisų veidą anksčiau kitame regėjime. Aš iškart supratau, jog tai Šėtonas.

 

Vyras tada atsistojo, nusiėmė maldos skarą, paėjo į priekį ir palypėjo kelis žingsnius, tada apsisuko, kad žiūrėtų į priešingą šios šventyklos pusę. Jo veidas vis dar buvo tarsi paslėptas, bet aš mačiau pakankamai, kad suprasčiau, jog jis atrodė gerai ir buvo malonus į jį pažiūrėti. Iš tiesų mačiau, jog jis turėjo trumpus tamsius plaukus ir vilkėjo kostiumą su tikrai brangiais batais. Jis buvo puikiai sudėtas, turtingas žmogus, toks, kuris galėtų puikuotis ant GQ žurnalo viršelio. Ir visgi, konkrečių jo veido bruožų įžiūrėti negalėjau.

 

Kai jis pasisuko į priešingą šventyklos pusę, jis iškėlė rankas į viršų ir pasiskelbė esantis dievas. “Garbinkite mane”, jis tarė. Galvojau, jog tai regėjimo pabaiga. Todėl nuėjau melstis, bet pajaučiau, jog turėčiau sugrįžti ir dar kartą pasižiūrėti. Aš iškart išvydau premjerą Netanyahu spaudžiantį tam vyrui ranką. Tai mane nuliūdino ir pajutau, jog reikia tuoj pat už jį [t.y. už Netanyahu] melstis.

 

Premjeras bus apgautas. Melskitės už jį!

 

https://thepropheticbride.wordpress.com/2018/01/20/vision-11-pray-for-the-prime-minister/