Šarlenės regėjimai

Šarlenė: informacija dėl artėjančios žvėries sistemos / Bill Gates ir vakcinos

Sveiki, skaitytojai,

 

Tai konspiracija, kuri tampa realybe. Negaliu to daugiau ignoruoti.

 

Dėkoju ištikimam skaitytojui, kuris suteikė man šią svarbią informaciją, kuria pasidalinsiu su jumis visais. Tai patvirtina tai, ką Jėzus kalbėjo, ir dėl ko pranašas Sadhu mus įspėjo. Radau šį youtube video, kuriame pranašas Sadhu apie tai kalba: https://youtu.be/V-ZhRKfsLbQ

 

Trust Stamp – Bill’o Gates’o finansuojama programa, kuri sukurs skaitmeninę tapatybę, atsižvelgiant į jūsų vakcinacijos istoriją.

2020 m. liepos 19 d.

 

Trust Stamp – tai vakcinomis pagrįsta skaitmeninės tapatybės kūrimo programa, finanuojama Bill’o Gates’o ir kurią įgyvendina Mastercard ir GAVI, greitai jūsų biometrinė skaitmeninė tapatybė bus sujunga su vakcinų įrašais. Programa, sakoma, “vystysis kartu su jumis” [“evolve as you evolve”], ir tai yra dalis globalaus karo prieš grynuosius pinigus ["Global War on Cash"]. Ši programa turi dvigubą pritaikymą stebėjimo tikslais ir nuspėjama kontrolė [“predictive policing”] dėl vakcinų istorijos. Tie, kurie atsisakys vakcinuotis, gali būti išmesti iš sistemos atsižvelgiant į jų patikimumo laipsnį.

 

Bill’o Gates’o vakcinomis pagrįsta skaitmeninė tapatybė / Bendradarbiavimas su “Wellness Pass”

 

Su tikslu būti pristatytiems mažų pajamų, nutolusiose bendruomenėse Vakarų Afikoje ir vėliau platinti pasauliniu mastu, ši programa yra viešojo ir privataus sektoriaus bendradarbiavimo rezultatas tarp GAVI vakcinų aljanso palaikomo Bill’o Gates’o, Mastercard ir Trust Stamp, kuri yra dirbtinio intelekto palaikoma “tapatybės autentifikavimo” kompanija.

 

Ši programa pirmą kartą turėjo būti paleista 2018 metų gale. Trust Stamp’o pažangi skaitmeninė identifikavimo technologija bus integruota į GAVI-Mastercard iniciatyvą “Wellness Pass” - skaitmeninį vakcinacijų įrašą ir tapatybės sistemą, kuri bus prijungta prie Mastercard click-to-play sistemos, kuri bus valdoma Mastercard dirbtinio intelekto ir Machine Learning technologijos. Mastercard paskelbė įsipareigojimą, jog ji sukurs “centralizuotą vaikystės imunizacijos įrašų saugyklą”. Ji taip pat save apibūdina kaip lyderę link “Pasaulio be grynųjų” [“World beyond cash”].

 

 

Visas straipsnis anglų kalba čia:

https://greatgameindia.com/bill-gates-vaccination-based-digital-identity/

 

https://thepropheticbride.wordpress.com/2020/11/04/info-on-the-coming-beast-system-bill-gates-and-vaccinations/