Šarlenės regėjimai

Šarlenė: Daugiau patvirtinimų dėl prezidento Trumpo ir Bideno pašalinimo

2021 m. gegužės 24 d.

 

Kaip jau žinote, aš gaunu mokymus iš nedidelio kieko pranašų ir tik iš tų, prie kurių mane nuvedė Jėzus. Tai nereiškia, jog kiti nėra svarbūs. Bet aš negaliu pasiklausyti visų!

 

Prieš keletą metų, Jėzus man patvirtino, jog Dr. Patricia Show yra tikra pranašė. Aš esu padrąsinta, nes jos žinutė iš Viešpaties yra dar vienas patvirtinimas, jog prezidentas Trumpas yra teisėtas karalius. Dievas man taip pat sakė, jog Trumpas yra karalius.

 

https://www.youtube.com/watch?v=KohyUOVUVcs

 

Pirmadienį, 2021 m. gegužės 24 d., aš buvau priešais Viešpatį ir klausinėjau Jį apie mūsų bažnyčią ir paklausiau Dievo: Kada Tu viską pradėsi? Ir Jis atsakė: "Iš kur tu žinai, jog nepradėjau? AŠ darbuojuosi" [Dėl anglų kalbos ypatumų šioje vietoje yra paminėtas Dievo vardas, nes pažodžiui tekstas verčiamas taip: "AŠ ESU darbuojuosi".] Supratau. Ačiū. Tiek daug visko mes laukiame. O, Dieve, aš jau greitai noriu išvysti Tavo šlovę! Dievas paklausė manęs: "Ar esi pasiruošusi?" Aš atsakiau: Kam pasiruošusi? Ir Jis atsakė: "Pasiruošusi tam, ką AŠ ruošiuosi padaryti? [vėlgi, čia paminėtas AŠ ESU Dievo vardas] Viskas prasidėjo! Dabar žiūrėk ir pamatysi, ką Aš padarysiu."

 

Jis nepaaiškino, kas tie dalykai, kurie prasidėjo, bet aš žinau, jog aš ištikimai meldžiausi už Trumpą, Izraelį, bažnyčios/bendruomenės atgimimą ir už mūsų šalį ir dėl kelių asmeninių šeimyninių dalykų. Viskas Jo tobulu laiku!

 

Tegul visa tai įvyksta!! Amen!

 

Taigi, tebūna jums visiems tai padrąsinimas.

 

Palaimos,

 

Šarlenė

 

https://thepropheticbride.wordpress.com/2021/05/24/more-confirmation-of-president-trump-and-the-removal-of-biden/