Šarlenės regėjimai

Šarlenės regėjimas Nr. 138 - Tornadas sudrebina Reginą

2019 m. sausio 23 d.


Kaip ir visada leidau laiką garbindama, šlovindama ir melsdamasi, o kai keliavau dvasioje skelbdama 91-ą psalmę, aš atsiradau virš Nr. 1 greitkelio, kuris eina link Saskatčevano, Manitoboje, Kanadoje. Aš sekiau paskui vilkiką, važiuojantį greitkeliu, ir aš atpažinau vairuotoją. Kol aš skelbiau, aš atsiradau aukštai virš jo ir galėjau matyti apačioje esantį miestą, kuris, suprantu, yra Regina. Mano perspektyva buvo iš taip aukštai, kaip iš lėktuvo sėdynės. Galėjau matyti greitkalius ir transporto priemones, kurios atrodė kaip žaislinės mašinytės. Galiausiai psalmės deklaravimą užbaigiau atsiradusi Reginos centro gatvėse. Aš taip pat sugiedojau "Be Strong in The Lord" kaip padrąsinimą, nes žinojau, jog po to bus regėjimas, kuriame viskas bus sudrebinta.


Nulipau milžiniškais laiptais į žemiau esančią erdvią vietą, kaip kad visada taip darau, pasisveikinau su keturiais šventaisiais draugais. Ten buvo ir keletas kitų su mano draugais, bet aš neatpažinau jų, nes man nebuvo leista pamatyti jų veidų. Aš nuėjau prie kitų, susirinkusių prie ekrano ir pažiūrėjau aukštyn. Buvau gatvės lygyje mieste ir mačiau kaip apsiverčia transporto priemonės ir nuolaužos skraido ore. Tai buvo nepaprastai vėjuota! Tuomet, iš paukščio skrydžio, aš mačiau nuniokojimo kelią gyvenamojoje dalyje, kuris, supratau atsirado dėl galingo tornado. Ten bus daug žalos ir nuniokojimo nuo tos audros. Aš supratau, jog Jėzus sudrebins Reginos miestą, kad įspėtų juos. Jis pasakė: "Tikintieji turi sugrįžti pas savo pirmąją meilę, miestas turi atgailauti ir atsigręžti į Mane." Aš paklausiau, kada tai turėtų įvykti, ir Jis atsakė: "Labai greitai". Paraginčiau tikinčiuosius pasimelsti už šį miestą.


Garbė Dievui, kad Jis, iš Savo didelio gailestingumo, pasirenka duoti mums daugiau laiko, kad atgailautume - net jeigu tai įvyksta per tragišką įspėjimą kaip tornadas, žemės drebėjimas, cunamis, vulkano išsiveržimas, uraganas, didžiuliai gaisrai ar potvyniai ir pan. Jis visada įspėja mus, kad sugrįžtume pas Jį ir Jis labai stengiasi, kad atkreiptų mūsų dėmesį. Bet laikas senka.


https://thepropheticbride.wordpress.com/2019/01/23/vision-138-tornado-to-shake-regina/