Straipsniai

 

 Prieš pat mirtį Jokūbas pasišaukė savo sūnus, kad galėtų juos palaiminti... arba prakeikti...

plačiau

 

"Jis taip kalba apie šituos dalykus visuose laiškuose. Juose esama sunkiai suprantamų dalykų..." (2 Petro 3:16)

plačiau

 

Galbūt septintasis žemynas yra skirtas septintajai dienai, šabo dienai, tam poilsiui į kurį Dievas yra pažadėjęs mus įvesti.

plačiau

 

Straipsnyje pateiktos Amerikos mokyklose naudojamo vadovėlio nuotraukos kartu su vertimu į lietuvių kalbą. Sužinosite apie DNR, genų terapiją, populiacijos kontrolę, nanorobotus ir atspausdintą maistą.

plačiau

 

 Lygiai taip ir šėtonui priklauso visa žemė, jis valdo visas žemės karalystes, bet jis turi ypatingą tautą, tautą, per kurią jis apreiškia savo "šlovę" pasauliui.

plačiau

 

“Atėjus vakarui jūs sakote: ‘Bus giedra, nes dangus raudonas’ - ir rytmetį: ‘Šiandien bus lietaus, nes rausta apniukęs dangus’. Taigi jūs mokate aiškinti dangaus veidą, o laiko ženklų ne.” (Mato 16:2-3)

plačiau

 

Kaip Dievas autorizuoja Šventąjį Raštą? Dalinuosi vertimu iš anglų kalbos. Bet nepamirškite, jog tai tik vienas pavyzdys iš DAUGYBĖS, kurie yra paslėpti Bibijoje, tiek hebrajų kalba rašytame Senajame testamente, tiek ir graikų kalba užrašytame Naujajame testamente.

plačiau

 

"Ką žmogus sėja, tai ir pjaus" (Gal 6:7)

plačiau

 

Mikalė širdyje paniekino Dovydą...

plačiau

 

Pagal evoliucijos teoriją - žmogus tik atsitiktinumas... nežinantis, kodėl jis yra, ką jis turi padaryti, koks jo gyvenimo tikslas...

plačiau