Šarlenės regėjimai

Šarlenės regėjimas Nr. 73 – Kosmoso kelionės / Paleidimas nepavyksta

2018 m. gegužės 20 d.

 

Aš stovėjau su Jėzumi vietoje, kuri atrodo jau tapo įprasta nauja vieta, kažkur už Sosto patalpos mano kairėje. Prisimenu, jog nulipau tris laiptelius iki ten, kur Jis stovėjo. Vieta nepasikeitė. Viskas yra balta ir skaistu. Laiptai atrodo lyg iš balto marmuro. Mes kiek paėjome ir aš galiu matyti tas kolonas, kur yra dalinė siena, ant kurios galiu pasiremti su rankomis. Tarp kolonų, kiek suprantu, yra dangus ir man jis paslėptas.

 

Po laiko praleisto čia su Juo, aš grįžau lyg ir tuo pačiu keliu, kuriuo atėjau, bet nesu iki galo tikra, kaip aš atsiradau laiptų viršuje prie Sosto patalpos. Išvydau savo draugę ir likusius šventuosius/tikinčiuosius regėjimų vietoje.

 

Regėjime išvydau didžiulę baltą raketą, kuri buvo paleidžiama į kosmosą. Girdėjau, kaip buvo skaičiuojama: „T minus 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1. Kylame.“ Kai ji buvo paleista, mačiau daug išmetamųjų dujų ir ugnies iš jos apačios, kai ji kilo ir ji judėjo link kosmoso. Mano vaizdas pasikeitė ir dabar buvau kosmose, žiūrėjau į Žemę, kuri buvo didžiulė (negalėjau visos Žemės matyti, nes ji buvo taip arti manęs), o raketa, iš pradžių, atrodo skrido taip lyg ji stengtųsi kažkiek apskristi Žemę, bet galbūt man taip atrodė tik todėl, jog ji bandė išgauti tinkamą aukštį ir buvo pakankamai arti Žemės. Ji judėjo į mano kairę pusę ir kiek aukštyn.

 

Supratau, jog ji vykdo misiją ir kažkur skrenda. Tuomet ji sprogo. Nežinau, ar šioje raketoje buvo žmonių, ir nežinau, kur ji buvo paleista. Suprantu, jog tai susiję su nesenu regėjimu, kurį turėjau apie nepavykusį paleidimą. (Regėjimas Nr. 68).

 

https://thepropheticbride.wordpress.com/2018/05/20/vision-73-launch-fails/