Šarlenės regėjimai

Šarlenės regėjimas Nr. 281– Rusijos povandeninio laivo ataka / Patarnavimas rusų jūrų pėstininkams

2021 m. gegužės 11 d., antradienio rytas

 

Šį rytą šlovinau ir garbinau Viešpatį Jėzų. Laikas skriejo, kai dainavau dainą po dainos. Viską pradėjau nuo Selah dainos “Revive Us Again” [“Vėl mus atgaivink”] ir tęsiau su keliomis dainomis, kurias atlieka Kim Walker Smith. Šiandien, kai meldžiausi, aš vaikščiojau po savo namus, nes turėjau tiek daug dėl ko melstis ir kovoti, ir tai jau buvo per ilgas laikas išbūti atsiklaupus. Pasiekusi 91-ą psalmę, išvydau save kalno papėdėje, apsuptą daugeliu kitų karių. Mes vienas kitą drąsinome, kol kopėme į viršų. Pasiekiau viršūnę, susitikau savo erelį ir mes išskridome, kol aš skelbiau psalmę.

 

Atsiradau skrisdama virš vandenyno ir tuomet leidausi po vandeniu. Ten aš išvydau povandeninį laivą. Aš įėjau į jį ir pradėjau drąsinti jūrų pėstininkus, kurie judėjo ankštose patalpose. Pasidalinau su jais savo viltimi. Pabaigoje, aš sudainvau sekmadieninės mokyklos dainą: “Into My Heart” [“Į mano širdį”] ir pastebėjau, jog keletas jų nuleido galvas. Aš juos palaiminau. Supratau, jog jie nėra amerikiečių jūrų pėstininkai ir jog Jėzus juose daro didelį darbą.

 

Prie baltojo suolelio vietos, Jėzus patvirtino, jog tame povandeniniame laive buvo rusų jūrų pėstininkai. Paklausiau, ar jie buvo Atlanto vandenyne? Jėzus atsakė: “Taip, dukra.” Paklausiau, ar jie planavo užpulti JAV? Jėzus atsakė: “Taip, dukra.” Ar tai įvyks nedelsianr? Ir Jėzus atsakė: “Ne, dukra, bet labai greitai.”

 

Aš paklausiau dėl Trumpo ir jo sugrįžimo. (Tikėjausi dar vieno pavirtinimo) ir Jėzus atsakė: “Aš tau daviau viską, ko tau reikia dėl Trumpo. Būk kantri ir pasitikėk Manimi. Aš darbuojuosi dėl to. Toliau melskis už jį.” Jis man priminė pasidalinti su žmonėmis ištrauka iš Ps 146:3+5. Ačiū, Jėzau.

 

“Nepasitikėkite didžiūnais nei mirtinguoju, kuris negali išgelbėti. Laimingas žmogus, kurio pagalba – Jokūbo Dievas, o viltis – Viešpats, jo Dievas.” (Ps 146:3+5)

 

Man dabar buvo priešpiečių metas ir aš paklausiau Jėzaus keisto klausimo: Ką tu valgai priešpiečiams? Jis nusivedė mane į sodą iškart už šventyklos. Mes stovėjome prie vaismedžio. Vaisius buvo tokio dydžio kaip didelis persikas, bet jo spalva buvo kaip mango ir obuolio. Jis nusiskynė vieną ir atsikando. Galiu pasakyti, jog jis buvo sultingas, nes šiek tiek nulašėjo, kai Jėzus atsikando. (Gaila, jog aš irgi negalėjau paragauti. Na, ką gi. Mano laikas artinasi!). Aš Jam padėkojau už Jo laiką ir užlipau pakopiniais laipais, kurie leido į šventyklą įeiti iš šono. Esu prieš tai čia buvusi pora kartų. Nuėjau iki man žinomų laiptų, nulipau jais ir susitikau mane pasitinkančią grupę. Su jais nuėjome iki vietos, kur kiti jau buvo susirinkę

 

Vaizde išvydau tą patį povandeninį laivą, kurį neseniai mačiau. Mano vaizdas buvo toks, jog viską mačiau būnant po vandeniu, žvelgiant į laivo šoną. Jis iššovė dvi raketas. Viena išniro iš vandens ir nuskrido į kairę pusę, o viena raketa kaip torpeda skriejo po vandeniu, taip pat į kairę pusę.

 

Paklausiau Jėzaus, ar tai Rusija užpuola JAV? Jis atsakė: “Taip, dukra.” KAIP Jėzus yra minėjęs ankstesniuose regėjimuose dėl invazijos į JAV, aš supratau, jog tie dalykai įvyks, JEIGU JAV atsisakys atgailauti ir pilnai sugrįžti pas Viešpatį. Jėzus taip pat pasakė: “Kaip JAV dalija Mano paveldą, taip ir aš padalinsiu JAV.” Esu turėjusi ankstesnių regėjimų apie tai, kaip JAV buvo padalinta per vidurį Nr. 4, 5. Ankstesnių regėjimų apie Rusijos invaziją Nr. 2, 170, 183 ir atakos Nr. 26, 76, o 143 yra konkrečiai ataka Havajams, keletas regėjimų apie jūrinio laivyno užpuolimą Nr. 22, 84, 85, 156, 160, 190. Esu turėjusi ankstesnį regėjimą apie Rusijos povandeninį laivą Nr. 177, bet tai susiję su Izraeliu.

 

Prisiminkite, jog maldos nulemia rezultatą, todėl melskimės, jog atgimimas ateitų į JAV ir jie atgailautų ir sugrįžtų pas Viešpatį. Toliau melskitės padrąsinimo ir apsaugos prezidentui Trumpui. Aš sutinku su Dangumi, jog Trumpas yra tikrasis prezidentas! Viešpatie Dieve Visagali, meldžiu prikelk Lozorių! Jis miręs jau beveik 4 mėnesius! Jau laikas. Mes norime išvysti Tavo šlovę. Ačiū Tau, Viešpatie Dieve, tikiu tuo, ką Tu gali padaryti ir padarysi.

 

https://thepropheticbride.wordpress.com/2021/05/11/vision-281-attack-by-russian-submarine-ministering-to-russian-marines/