Šarlenės regėjimai

Šarlenės regėjimas Nr. 225 – Paiko kalno [Pikes Peak] išsiveržimas, JAV / Žodis iš Dievo

2020 m. gegužės 27 d., trečiadienio vakaras

 

Šlovinau Sosto patalpoje. Pradėjusi skelbti 91-ą psalmę, atsidūriau virš kalno ir žvelgiau į miestą, esantį žemiau jo. Skelbiau tam miestui ir palaiminau vietovę. Mačiau dvasinę valdžią [principality] esančią virš to miesto, bet ją ignoravau. Įtariau, jog tai bus JAV miestas - Kolorado Springsas, nes aš esu jame trumpam pabuvojusi prieš tris metus. Žinojau, jog viršūnė, nuo kurios skelbiau, yra iš Paiko kalno.

 

Prie baltojo suolelio, paklausiau Jėzaus dėl to miesto. Jis pasakė, jog jie turi reikalų su savižudybėmis (mirties dvasia), narkotikais, pasitenkinimu savimi [complacency] ir kitomis vergovėmis. “Nors jie ten turi stiprų tikėjimą ir Mano Žodis ten yra mokomas, visgi ten yra daug pasitenkinimo savimi ir pasitikėjimo savo teisumu. Šis miestas turi būti sudrebintas ir prabudintas.” Tuomet pajaučiau ir supratau, kas laukia.

 

Nulipau laiptais, susitikau su mane pasitinkančia grupe ir mes nuėjome į regėjimų vietą, kur kiti jau buvo susirinkę. Pažvelgiau į ekraną ir jis atsivėrė ties vaizdu, matant kaip dreba žemė iš tos perspektyvos, kurioje ką tik buvau: žvelgiant į miestą nuo kalno, kur skelbiau [psalmę]. Ten įvyko nedidelis žemės drebėjimas, bet pakankamai ženklus, kad gerai supurtytų žemę. Tada mano vaizdas pasikeitė ir dabar buvau ore virš miesto žvelgdama į kalną – Paiko kalną [Pikes Peak]. Girdėjau šaukiančius žmones, mačiau jų baimę ir paniką. Žvelgiau į kalną ir mačiau aukštą pilkų dūmų debesį, kylantį iš viršūnės. Piroklastinio debesies nemačiau – to didelio išsiveržimo debesies, kuris sukelia daug nuniokojimo. Supratau, jog Dievas nori sudrebinti miestą; atkreipti žmonių dėmesį, bet nesunaikinti miesto. Jėzus pasakė:

 

“Atėjo laikas šiam miestui pažiūrėti į Mane rimtai. Laikas prabusti ir atgailauti ir sugrįžti pas Mane visa širdimi. Gana dvigubų standartų ir savo nuodėmių pateisinimo.”

 

Aš gavau taip pat ir daugiau žodžių iš Dievo, kurį aš mačiau kaip liūtą, šiandien leisdama savo ramų laiką su Juo. Jis man pasakė: “Kas gali būti sudrebinta – bus sudrebinta. Aš šaukiu pasaulį – šaukiu žmones atgailai ir grįžimui pas Mane. Negandos tęsis. Priešais jus tamsūs laikai. Jeigu nesate giliai įsišakniję tikėjime – Manyje – tada turėsite problemų stengdamiesi atsilaikyti.”

 

https://thepropheticbride.wordpress.com/2020/05/28/vision-225-eruption-of-pikes-peak-usa-word-from-god/