Šarlenės regėjimai

Šarlenės regėjimas Nr. 210 – JAV karinio jūrų laivyno užpuolimas

2020 m. vasario 20 d., ketvirtadienis

 

Šlovinau ir garbinau Viešpatį giesmėmis ir Rašto ištraukų deklaravimu Sosto patalpoje kaip visada. Kai pradėjau melstis ir deklaruoti 91-ą psalmę, atsidūriau virš vandens telkinio, kuriame buvo karinių jūrų laivyno flotilė. Mano vaizdas buvo iš vidutinio aukščio, mačiau juos iš dešinės pusės galo (laivagalio ir dešiniojo borto pusė). Ten buvo gal kokie 5 laivai ar pan., aš jų neskaičiavau. Supratau, jog ten tvyrojo baimė. Pasidalinau su jais Rašto ištraukomis iš Iz 41:10 ir Ps 138:7.

 

Grįžusi prie baltojo suolelio, aš atsisėdau ant laiptų viršaus ir žiūrėjau į apačią. Aš buvau dėl kai ko nusiminusi ir paprašiau Jėzaus, ar Jis galėtų pasėdėti su manimi ant laiptų. Padėjau savo galvą ant Jo dešinio peties. Jis toks asmeninis Dievas. Ačiū, Jėzau. Vienas mano šeimos narys paskatino mane pažiūrėti serialą “The Chosen” (“Išrinktasis”, 2019 metų serialas apie Jėzų), kurį galima žiūrėti atsisiuntus mobiliąją programėlę. Jėzus, kurį jie vaizduoja, toks panašus į Tikrąjį. Daugelyje scenų verkiau dėl to, jog jie šitaip sugebėjo atskleisti jo žmogiškąją pusę, ypač jo humoro jausmą. Sakau tai dėl to, jog būdama su Juo dvasiniame pasaulyje, kaip kad tai, jog galiu ant jo peties padėti savo galvą, arba tai, kaip jis mane pralinksmina, labai panašu į tai, kaip jis vaizduojamas tame seriale. Pažiūrėkite ir paremkite tą tarnystę, jei galite. Tai patepta šv. Dvasia.

 

Nulipau laiptais su Jėzumi ir sutikau mane pasitinkančią grupę. Jėzus pasiliko laiptų pradžioje, kai aš nuėjau į regėjimų vietą su grupe. Regėjimas atsivėrė ties vaizdu su ta pačia karinio jūrų laivyno grupe, tik jie buvo dabar arčiau kranto ir jie buvo užpulti. Mačiau kaip raketa pataiko į vandenį ir sprogsta. Vienas laivas, esantis tolėliau flotilės priekyje buvo apimas liepsnų. Jis buvo numuštas. Aš paklausiau, ar kariniai jūrų laivai yra Amerikos? Jis atsakė: “Taip”. Aš esu turėjusi anksčiau regėjimų dėl artėjančio užpuolimo Amerikos kariniam jūrų laivynui. Aš paklausiau Jėzaus dėl šių pasikartojančių regėjimų ir ar tai reiškia, jog reikalas nuspręstas. Ar tai tiesa dėl šio užpuolimo? Jėzus atsakė: “Taip, dukra.” Tai kaip mums dėl to melstis, jei įvykis negali būti pakeistas? “Melskitės už jūrų pėstininkų sielas; kad jie būtų pasiruošę su manimi susitikti.” Kada tai įvyks? Jėzus atsakė: “Labai greitai”. Ar jie visi mirs? “Ne. Bet daug gyvybių bus prarasta.” Ech.

 

https://thepropheticbride.wordpress.com/2020/02/20/vision-210-attack-on-the-usa-navy/

 

 

***BIBLIJOS PERLAI komentaras***

 

Ištraukos paminėtos regėjime:

 

“Nebijok, nes aš su tavimi,

nebūgštauk, nes aš tavo Dievas!

Stiprinsiu tave, padėsiu tau,

remsiu tave savo teisumo dešine.”

(Iz 41:10)

 

“Nors man tenka eiti

per didelį vargą,

tu palaikai mane gyvą.

Tu pakeli ranką prieš mano

įtūžusius priešus,

mane išgelbsti tavo dešinė.”

(Ps 138:7)